YouTube'da izlenme rekorları kıran ardından da Acun Ilıcalı'nın yeni Platformu Exxen.com üzerinden yayınlanmaya başlayan konuşanlar programı ile ilgili üzücü haber geldi. Ünlü komedyen Hasan Can Kaya sosyal medya hesabından programla ilgili açıklama yaparken sevenlerini de kahretti. Peki Konuşanlar bitiyor mu? Konuşanlar neden bitiyor?

Acun Ilıcalı'nın yeni platformu Exxen.com’da komedi programı yapan Hasan Can Kaya'dan üzücü haber geldi. Hasan Can Kaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile gündemi çalkaladı. Özellikle son yıllarda popülerliği artan ve Acun Ilıcalı'nın da radarına gerek hemen transfer edilen ünlü komedyen programı ile ilgili flaş gelişmeyi duyurdu. Hasan Can Kaya'nın programı konuşanlar bitiyor. Hasan Can Kaya hayranları bu haberin ardından büyük çok ve şaşkınlık yaşadı. Peki, Konuşanlar neden bitiyor? Konuşanlar ne zaman bitecek?

Fenomen program final yapıyor

YouTube'da yayınladığı videolarla kısa sürede adını duyurmayı başaran ve videoları milyonlarca kişi tarafından takip edilen Hasan Can Kaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile hayranlarına üzücü haberi verdi. Medya patronu Acun Ilıcalı'nın radarına giren ve transfer edilen Hasan Can Kaya'nın programı geçtiğimiz yıldan bu yana Exxen dijital platformunda yayınlanıyordu. Popülaritesi her geçen gün artan söylemen programda Yapılan bazı yorumlar ise zaman zaman eleştiri konusu olabiliyordu. Son dönemlerde eleştiriler giderek artınca Konuşunlar programından kötü haber geldi. Peki fenomen program bitiyor mu? Fenomen program konuşanlar neden bitiyor?

Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı

hasan-can-kaya-hayranlarini-uzecek-haberi-duyurdu-acun-gozunun-yasina-bakmadi-yolun-sonuna-geldi

Konuşanlar bitiyor mu?

Son dönemlerde programında yaptığı espriler ve yorumlar nedeniyle gündemden düşmeyen Hasan Can Kaya gazeteci Candaş Tolga Işık’ın YouTube kanalına konuk oldu. Burada kendisi hakkında yapılan yorumlara tepki gösteren Hasan Can Kaya Birgül ne seyircisinin cast olduğunu ne de kendisinin cast olduğunu söyledi. Eleştirmek isteyen herkesin kendisi ile ilgili bir konu bulabileceğini söyleyen Hasan Can Kaya kendisinin işinin şovmenlik olduğunu ve bunu da çok başarılı bir şekilde yaptığını dile getirdi. Hasan Can Kaya'nın Bu açıklamaları sonrasında Acun Ilıcalı tarafından ipinin çekildiği öne sürüldü. Konuşanlar programı bitiyor iddiası gündeme geldi. Ancak şu anda bunun bir doğruluk payı bulunuyor.