Hasan Can Kaya, bir süredir EXXEN'deki Konuşanlar programı ile adından söz ettiriyor. Başarılı isim, ünlü sanatçı Hadise ile birliktelik mi yaşıyor? İkilinin sevgili olduğu iddia edilmişti. Hasan Can Kaya'dan beklenen açıklama geldi.

Hasan Can Kaya, şu sıralar film setinde yoğun bir çalışma içerisinde. Eski eşinden tek celsede boşanan Hadise ise çeşitli konserler ile gündeme geliyordu. Öte yandan Seren Serengil ve Arto gibi isimlerin iddialarına yanıt vermekle meşguldü. Şimdi ise ortaya öyle bir iddia atıldı ki duyanlar şaşırmaktan kendini alamıyor. 

Hadise ile Sevgili mi Oldu?

Başarılı sunucu ve oyuncu Hasan Can Kaya, konuyla ilgili yaptığı açıklamada sevgili olmadıklarını belirtti. İddiaları reddetmesiyle birlikte hayranları büyük şok yaşadı. Hadise ile Hasan Can'ı birbirine yakıştıran takipçi sayısı fazlaydı.

hadise-1

"Öyle olsa gizlemem"

Hasan Can Kaya, açıklamasında bekar olduğunu ve bu yüzden bir ilişkisi olması durumunda gizlemeyeceğini söyledi. Böyle bir detaya girmesi de ikinci defa şaşırttı. Son zamanların magazin gündeminden düşmeyen iki ismi de kendi kariyerlerine odaklanmış vaziyette. Günde 14 saatini film setinde geçirdiğini belirten Hasan Can Kaya, bu haberlerin nereden çıktığını anlamadığını belirtti.

Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Öpüşme Sahnelerinden Rahatsız mı? Başak Dizer Serenay Sarıkaya Hakkında Ne Düşünüyor? Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Öpüşme Sahnelerinden Rahatsız mı? Başak Dizer Serenay Sarıkaya Hakkında Ne Düşünüyor?

Hadise'den Cevap Yok

Hadise ise konuyla ilgili tek kelime söylemedi. Onun yerine Hasan Can Kaya gerekli açıklamayı yaptı. İkilinin sessizliğini korumaya devam etmesi magazin gündemini daha da alevlendirebilirdi. Hasan Can'ın ilişki iddialarını değerlendirmesi isabetli bir karar oldu.