Galatasaray'ın eski futbolcusu Hasan Şaş, memleketi Adana'ya gideceği sırada havalimanında bir vatandaşla yumruk yumruğa kavga etti! Galatasaray'daki antrenörlük görevinden sürpriz bir şekilde ayrılan Hasan Şaş, memleketi Adana'da kimliği belirsiz bir ki

Galatasaray'ın eski futbolcusu Hasan Şaş, memleketi Adana'ya gideceği sırada havalimanında bir vatandaşla yumruk yumruğa kavga etti!

Galatasaray'daki antrenörlük görevinden sürpriz bir şekilde ayrılan Hasan Şaş, memleketi Adana'da kimliği belirsiz bir kişi ile bilinmeyen bir sebeple kavga etti.

Galatasaray'ın eski futbolcusu ve yardımcı antrenörü Hasan Şaş, memleketi Adana'ya giderken kavgaya karıştı. Hasan Şaş havalimanında kimliği belirsiz bir kişi ile tartıştı. 44 yaşındaki Galatasaray'ın eski yıldız ismi Hasan Şaş, Adana'ya gitti. Uçaktan indikten sonra Galatasaray'ın efsane isimlerinden Erhan Önal'ın ölüm haberini alan ve bir süre duygusal anlar yaşayan Hasan Şaş gözyaşlarına boğuldu.

"AĞZINI BURNUNU KIRARIM"

Çevredekilerin anlatımına göre Hasan Şaş, çok geçirmiş bir şekilde hüzünlüyken otoparkta aracına yöneldi. O sırada bir vatandaş ile Şaş arasında tartışma çıktı. Tartışma kavgaya dönüşünce araya girenler Hasan Şaş'ı sakinleştirmeye çalıştı. Hasan Şaş'ın "Bas git! Ağzını burnunu kırarım" dediği duyuldu.