Hasan Şaş Survivor 2021'e katıldı! Acun Ilıcalı yeni ünlü ismi duyurdu!

Survivor 2021 kadrosu şekilleniyor. Sabah saatlerinde Cemal Hünal'ı instagram adresinden duyuran Acun Ilıcalı, yeni bir duyurma hazırlığında.

Gündem 04.12.2020 - 22:52 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Survivor 2021 kadrosu şekilleniyor. Sabah saatlerinde Cemal Hünal'ı instagram adresinden duyuran Acun Ilıcalı, yeni bir duyurma hazırlığında. Yine ilk olarak ilan365 olarak sizlere açıklayacağı kişiyi paylaşıyoruz. Galatasaray'a bir dönem futboluyla bir dönemde teknik direktör yardımcılığıyla kalpere kazınan Hasan Şaş survivor 2021 kadrosuna katıldı.

Hasan Şaş Survivor 2021'de!

Galatasarayın eski yıldızı Hasan Şaş Survivor teklifini kabul etti. Acun Ilıcalı Survivor 2021 için, Volkan Demirel, Sabri Sarıoğlu, Hasan Şaş, Ayhan Akman, İbrahim Toraman, Emre Aşık ve Diego Lugano'ya teklif götürdü. Volkan DEmirel Fenerbahçe'de görevi, Sabri Sarıoğlu Digitürk'te görevi, Ayhan Akman teknik direktörlük karıyeri için teklifi kabul etmedi. Emre Aşık şu an için davayla uğraşırken İbrahim Toraman ve Hasan Şaş teklifi düşünüyordu. İlk kabul Hasan Şaş'tan geldi.

İbrahim Toraman bekleniyor..Survivor 2021'de bir sürpriz futbolcu da İbrahim Toraman'dan oluyor. İbrahim Toraman teklifi henüz beklemede olduğu ancak kabul edeceği gelen bilgiler arasında.

Hasan Şaş kimdir?1976 Adana doğumlu eski türk milli futbolcu Hasan Şaş, futbolu bıraktıkdan sonra hem antrenörlük hemde yorumculuk yapmaktadır. Adanalı olan ve Adana hayranı olan Hasan Şaş Adana Demirspor'u bir süre çalıştırmıştı. Survivor'da hem Galatasaraylıların hem Adanalıların desteği alsa da en son aldığı kilolarla dikkat çekiyordu. Hasan Şaş'ın kilo verdiği ve fit olduğu öğrenildi.

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@