Hava bugün nasıl olacak? 23 Nisan hava durumu

Meteoroloji'nin 23 Nisan Cuma günü için hazırladığı hava durumu raporuna göre, Türkiye'de açık bir havanın etkili olması bekleniyor. 

Güncel 23.04.2021 - 08:23 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Meteoroloji'nin 23 Nisan Cuma günü için hazırladığı hava durumu raporuna göre, Türkiye'nin kuzeybatısının parçalı bulutlu ve yerel olarak çok bulutlu geçmesi bekleniyor. Balıkesir'in kuzeyinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin edilirken, Edirne ve Çanakkale'nin güneyinin de sağanak yağışlı geçeceği öngörülüyor. Türkiye'ye genel olarak açık ve az bulutlu bir havanın hâkim olması bekleniyor. 

Hava sıcaklıkları artıyor

Türkiye'nin doğusunda ve güneyinde hava sıcaklıklarının mevsim normallerine göre yüksek olacağı tahmin edilirken, diğer kesimlerde ise hava sıcaklıklarının mevsim normallerinde olacağı öngörülüyor. Rüzgârın genel olarak güneyden ve güneybatıdan hafif ve orta şiddette esmesi bekleniyor. 

İstanbul hava durumu

İstanbul'un 23 Nisan Cuma günü parçalı bulutlu geçmesi beklenirken, gece vakitleri itibarıyla çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. En yüksek sıcaklığın 18 derece olacağı öngörülüyor. 

Ankara hava durumu

Ankara'nın 23 Nisan Cuma günü açık ve az bulutlu geçeceği tahmin edilirken, en yüksek sıcaklığın 22 derece olması bekleniyor.

İzmir hava durumu

İzmir'in 23 Nisan Cuma günü açık ve az bulutlu geçeceği öngörülürken, en yüksek sıcaklığın 25 derece olacağı tahmin ediliyor.

Antalya hava durumu

Antalya'nın 23 Nisan Cuma günü az bulutlu ve açık geçeceği tahmin edilirken, en yüksek sıcaklığın 22 derece olması bekleniyor.

Zonguldak hava durumu

Zonguldak'ın 23 Nisan Cuma günü parçalı bulutlu geçeceği öngörülürken, en yüksek sıcaklığın 19 derece olacağı tahmin ediliyor.

Trabzon hava durumu

Trabzon'un 23 Nisan Cuma günü açık ve az bulutlu geçeceği tahmin edilirken, sabah vakitlerinde parçalı bulutlu geçmesi bekleniyor. En yüksek sıcaklığın 15 derece olacağı öngörülüyor.

Erzurum hava durumu

Erzurum'un 23 Nisan Cuma günü açık ve az bulutlu geçmesi beklenirken, sabah vakitlerinde parçalı bulutlu geçeceği öngörülüyor. En yüksek sıcaklığın 20 derece olacağı tahmin ediliyor.

Diyarbakır hava durumu

Diyarbakır'ın 23 Nisan Cuma günü açık ve az bulutlu geçeceği tahmin edilirken, en yüksek sıcaklığın 27 derece olması bekleniyor. 

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@