İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda saat 9'u 5 geçe sirenlerin çalmasıyla yerli yabancı tüm yolcular Mustafa Kemal Atatürk için saygı duruşunda bulundu.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 84’üncü yılında tüm Türkiye Atasına saygı duruşunda bulundu.

Yollarda arabalar dururken, sürücüler araçlarından inip Mustafa Kemal Atatürk’e özlemlerini ve saygılarını gösterdi. Her sene 10 Kasım'da yaşanan görüntüler son yıllarda daha da artan şekilde görüntüleniyor. Vatandaşlar Mustafa Kemal Atatürk’e özlemlerini son yıllarda daha da hisseden görüntüler sergiliyor.

8 Kasım Boğa Burcu Ay Tutulması Etkileri! Kova Akrep Aslan ve Boğa Burçlarını Çarpacak! 8 Kasım Boğa Burcu Ay Tutulması Etkileri! Kova Akrep Aslan ve Boğa Burçlarını Çarpacak!

Bir viral olan görüntü de Sabiha Gökçen Havalimanı’nda dan geldi. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda saatler 09.05’i gösterdiğinde saygı duruşuna geçildi. Valiz, pasaport ve üst kontrolünden geçecek binlerce yerliü yabancı yolcu ve çalışan 9'u 5 geçe saygı duruşuna geçti.

Yolcular 1 dakika boyunca saygı duruşunda bulunduç O anlar havaalanındaki bir kişi tarafından kaydedildi ve sosyal medyaya düştü.