BKM’ nin yapımcılığını yaptığı ve Gani Müjde’nin hikâyesini yazmış olması nedeniyle büyük merakla beklenen Hayat Bildiği Gibi Gelsin dizisi, dram türü bir yapım olarak öne çıkıyor.

Ünlü yazar ve senarist Gani Müjde yine değişik bir projeye imzasını attı. Yaz döneminde ekranlarda olacak olan diziyi geniş bir kitleye hitap edecek şekilde hazırladı.
Hayat Bildiği Gibi Gelsin dizisinin ismi de Sezen Aksu’nun şarkısından yola çıkılarak bulunması da dikkatleri çekiyor. Ceza ile Sezen Aksu’ nın yapmış olduğu düeti ile çekilen dizinin klibini izleyenler çok beğendi değişik bir yapım olacağı düşüncesine kapıldı.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi' ekibi motor dedi! - Show TV

Genç ve yeni birçok oyuncunun öne çıkacağı bu yeni dizide daha önceden tanınan ve tecrübeli oyuncular da yer alıyor. Özge Özberk, Ertan Saban, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan Özgü Delikanlı gibi isimlerin kadro da bulunduğu dizi, değişik hikâyesi ile seyirci ile buluşacak.

Hayat Bildiği Gibi Gelsin Dizisinin Konusu
Görüntü kalitesi ve klibi ile hemen dikkat çeken dizinin yönetmeninin ise Altan Dönmez olduğunu da belirtmek gerekir.  Ertan Saban dizi de başrolü oynayacak ve Sadi Payaslı karakteri ile güçlü bir karekteri oynanacak.
Kirli bir geçmişi olan fakat bu geçmesini arkada bırakarak coğrafya öğretmeni olarak Karabayır Lisesi’ne de görev yapan Payaslı’nın yolu ıslah evinden geçen birkaç gençle çakışır ve farklı gelişmeler yaşanır.  Sadi Payaslı’nın hayat hikâyesinin anlatıldığı dizi, çok yoğun bir adalet duygusu olan ve hayata biraz bahtsız olarak başlayan gençlere, yol gösterecek. Yeni yapımlar herkesin ilgisini çekmeye devam ediyor. Özellikle yeni dizi tanıtımları dizi severlerin hemen ilgisini çekiyor. Hayat bildiği gibi gelsin de bu dizilerden birisi. Bu yaz ekranlara olacak olan dizinin klibi, oldukça beğeni topladı.

Bir Gençlik Dramı Anlatılacak

Gelsin Hayat Bildiği Gibi'den tanıtım geldi!
Bir gençlik dramı niteliğinde ekranlara gelecek olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi bu dönemde ekrana gelen yapımlara göre çok daha farklı havaya sahip ve öne çıkan yapımlar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde dizinin klibi ekranlara geldi. Ve izleyiciden tam puan aldı. Dizinin yeni yayınlanan son klibini izleyen kişiler, kendilerini kaliteli bir yapımın beklediğini düşünmeye başladı. Böylece de diziyi yakından takip etmeye başladı. Bir izleyici, “ Dizinin klibi insana farklı bir heyecan katıyor” dedi.

Dizinin yayınlanan özel klibinde ceza ve Sezen Aksu düeti yer aldığı için, izleyiciler tarafından çok kaliteli bir yapımın olduğu düşüncesi ortaya çıktı. Birçok izleyici “Farklı bir yaz dizisi olacak ve reytingler çok iyi olacak “ yorumları yapıldı. Sabırsız bir şekilde diziyi heyecanla bekleyen izleyiciler, çoğu oyuncuyu beğendi ve özellikle Ertan Saban ' ı başrol Olarak beğendiklerini söylediler. Dizi çok yakında ekranlara gelecek.

Oyuncular Arasındaki Kriz Reytinglere Yansıdı! EGO Dizisi İçin Son Karar… Oyuncular Arasındaki Kriz Reytinglere Yansıdı! EGO Dizisi İçin Son Karar…

Yaz Dizileri Arasında Farklı Bir Yere Sahip Olacak

Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları kimdir? Ne zaman başlayacak? Gelsin Hayat Bildiği Gibi konusu... - Haber 7 BİYOGRAFİ
Yaz dizileri yazları çok yakından takip ediliyor. Birçok proje yayınladığı için, aralarında bir yarış olduğunu söylemek yanlış olmaz.  Daha çok romantik dizilerinin yayınlandığı yaz mevsimin de farklı tarzı ile dikkat çeken dizelerde biri de Hayat Bildiği Gibi dizisi olacak. Dram türü olarak ekranlara gelecek olan dizi de Ertan Saban başrolü oynayacak. Gençlik dizisi olarak ön plana çıkan dizi de hayata geriden başlayanların hayat hikâyesi anlatılacak. Çok yakında Show TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan dizinin senaryosunu ünlü senarist Gani Müjde yazdı. Bu detay da izleyenlerin daha çok ilgisini çekmeye devam ediyor. Yakında izleyici ile buluşacak.