New Amsterdam uyarlaması Hayat Bugün Tıp dizisi oyuncu kadrosunda Hayat Bugün Azra Sert kimdir? sorusunun yanıtı araştırılıyor. Peki Hayat Bugün Azra Sert kimdir? Hayat Bugün Azra Sert kim oynuyor?

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Hayat Bugün dizisi Azra Sert kimdir? Hayat Bugün dizisi başlaması için gün sayılıyor. O3 Medya tarafından Star TV ekranlarının tıp konulu dizisi Hayat Bugün dizisi New Amsterdam uyarlaması olarak bizlerle olacak iken, geçen sezon Baba dzisinde Resmiye olarak karşımıza çıkan oyuncu Umay Anadolu Kaboğlu kimdir? Hayat Güzeldir doktoru Azra Sert kim oynuyor? Gerçekte kim?  gibi soruların yanıtları sizlerle. 

Hayat Bugün dizisi Doktor Azra Sert kimdir?

Kısa süre ekran macerasına başlayacak olan Hayat Bugün dizisi ilk ismi Yeni İstanbul olarak belirlenmiş sonrasında Hayat Bugün oyuncu Kadrosu kesinleşmeden önce de isim değişikliğine gitmişti. Şu sıralar başlaması için gün sayılan Hayat Bugün Azra Sert kimdir? Nasıl bir karakterdir? 

Usta yönetmen Çiğdem Bozali'nin yönetmen koltuğunda oturduğu Hayat Bugün dizisi karakterleri arasında yer alan Azra Sert, Nöroloji Bölümü doktoru olarak karşımıza çıkacaktır.  Hayat Bugün dizisi başrol karakterlerinden olan Azra Sert, cesareti ve bilgisi ile herkesi kendine hayran bırakacaktır.

Doktor Azra karakteri ise Umay Anadolu Kaboğlu oynayacaktır.

Hayat Bugün dizisi Azra Sert karaktere kim oynuyor?

Hayat bugün nöroloji doktoru Azra Sert karakterini canlandıracak olan oyuncu Umay Anadolu Kaboğlu olacakken izleyeceğimiz karakterin rolü henüz bilmemekte ve oynayan oyuncu Umay Anadolu Kaboğlu merakla araştırmakta.

Biz de sizler için oyuncu Umay Anadolu Kaboğlu kimdir? sorusunu Araştırdık.  işte detaylar...

Umay Anadolu kapoğlu kimdir?  rol aldığı diziler hangileridir ?

Hayat bugün dizisi ile tekrardan gündeme çıkan Umay Anadolu Kaboğlu 1994 yılı İstanbul doğumludur. Çocuk yaşlarda tiyatro ile tanışan Kaboğlu Marmara Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur

Şu sıralar Şan eğitimi alan Umay  Anadolu Kaboğlu oyunculuk bölümü üzerine lisans eğitimi alırken, öte yandan çocuk oyuncu koçu  ve diksiyon eğitimleri vermektedir. 

Umay Anadolu Kaboğlu Instagram hesabı?

Hayat bugün dizisinin Doktor Azra Sert'i Umay Anadolu Kaboğlusosyal medya hesabını sık kullanmaktadır. Gerek özel hayatı gerekse de rol aldığı projeler hakkında paylaşımlarını sıklıkla bir yapan Umay Anadolu Kaboğlu yaklaşık 10.000 takipçisi bulunmaktayken, eminiz ki Hayat Bugün Azra Sert karakteri ile takipçi sayısı kat kat artacaktır. Resmi Instagram hesabı ise şu şekildedir : @umayanim