ATV'nin ilk bölümleri ile ekranlarda fırtına gibi esen dizisi Hercai'de reytingler dibe vurulunca karar verildi! Dizi ekranlara veda edecek. Ebru Şahin, Akın Akınözü, Duygu Yetiş, Serhat Tutumluer gibi isimlerin yer aldığı Hercai dizisi reytinglerde büy

Sinem Ünsal Kıvanç Kılınç’ı Aldattı mı? Halit Özgür Sarı İçin Miydi Her Şey? Bir Set Aşkı Daha Yuva Yıktı! Sinem Ünsal Kıvanç Kılınç’ı Aldattı mı? Halit Özgür Sarı İçin Miydi Her Şey? Bir Set Aşkı Daha Yuva Yıktı!
ATV'nin ilk bölümleri ile ekranlarda fırtına gibi esen dizisi Hercai'de reytingler dibe vurulunca karar verildi! Dizi ekranlara veda edecek.

Ebru Şahin, Akın Akınözü, Duygu Yetiş, Serhat Tutumluer gibi isimlerin yer aldığı Hercai dizisi reytinglerde büyük bir düşüş yaşayınca yeni sezonca ekranlarda olma şansını kaybetti. Diziyle birlikte büyük bir çıkış yakalayan Ebru Şahin şimdiden yeni projelerde görüşmeye başladı bile.Hercai dizisi ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. 3 sezondur ekranlara gelen Hercai dizisi bu sezon reytinglerde sert bir düşüş yaşadı. Bu sezon ilk 10'a dahi giremeyen Hercai dizisinin fişi çekildi. Dizi ekranlara veda edecek.Yayınlandığı ilk sezonda reytinglerde zirveye yerleşen Hercai dizisi 3. sezon da başarıyı sürdüremedi. İlk 2 sezon reyting rekorları kıran Hercai dizisi bu sezon eski günlerini aratır oldu. Reytingleri yükseltmek adına 2 kere gün değişikliği yapan Hercai dizisi son olarak Pazar gününe alınmıştı.

İLK 10'A DAHİ GİREMEYİNCE FİNAL TARİHİ BELİRLENDİ!Pazar günü Star Tv'de Menajerimi Ara, Fox Tv'de Kefaret, Show Tv'de Arıza ve TRT'de Teşkilat dizisine karşı varlık göstermeyen Hercai dizisinin bitirilmesine karar verildi. Reytinglerde TRT'nin yeni dizisi Teşkilat dışında güçlü bir rakip olmamasına karşın ilk 10'a giremeyen Hercai final bölümü de belli oldu.Hercai dizisi ekranlara gelecek olan 70. bölümüyle seyircilerine veda edeceği öğrenildi. Finalin mutlu sonla biteceği öğrenilirken, kulislerde konuşulanlara göre diziyle birlikte yıldızı parlayan Ebru Şahin şimdiden başka projelerle görüşmeye başladı. Ebru Şahin'in arayı çok açmadan yeni bir dizide yer alacağı konuşuluyor.

ATV ise yeni sezon dizilerine dair çalışmaları başlattı. Kanalın yeni sezonda sağlam bir dram dizi ve geçen sezon gibi bir mahalle komedisi yaz dizisine hazırlandığı öğrenildi.