2 dizinin sevenlerine kara haber! Star Tv'nin Sol Yanım'ı ve TV8'in Doğduğun Ev Kaderindir'i için final kararı açıklandı! Reyting savaşında yenilen Sol Yanım ile senaryonun başa döndüğü Doğduğun Ev Kaderindir dizisi kan kabına daha fazla dayanmadı. İki d

2 dizinin sevenlerine kara haber! Star Tv'nin Sol Yanım'ı ve TV8'in Doğduğun Ev Kaderindir'i için final kararı açıklandı! Reyting savaşında yenilen Sol Yanım ile senaryonun başa döndüğü Doğduğun Ev Kaderindir dizisi kan kabına daha fazla dayanmadı. İki diziden final kararı!

Başrollerinde Defne Samyeli, Cansel Elçin, Özge Yağız ve Tolga Mendi'nin  yer aldığı Star TV'nin Çarşamba akşamları yayınlanan dizisi Sol Yanım bu hafta reytinglerde iyice dibe vurdu. Çarşamba akşamları Sadakatsiz dizisine karşı hiçbir şansı olmayan Sol Yanım dizisi beklentinin de altında reytingler alınca son kaçınılmaz oldu.

Star TV Sol Yanım dizisinin fişini çekti. Dizi ne sosyal medyada ne reytinglerde varlık gösteremedi. Geçtiğimiz hafta yayınlanan son bölümü ile reytinglerde iyice düştüğü görülen dizi ekranlara önümüzdeki hafta veda edecek. Final bölümü çekilecek dizinin sevenleri ise sosyal medyadan üzüntülerini paylaşamaya başladı.

Bir başka kara haberde Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin hayranlarına geldi. Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir'in yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden de final kararı çıktı. Senaryonun iyice izleyiciyi çıldırttığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin onca olaydan sonra başa dönmesi izleyiciyi sinirlendirdi. TV8'de yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde, Mehdi'nin yaptıklarına rağmen Zeynep'in Barış'ı Mehdi ile bir tutup yeniden Mehdi'ye dönmesi senaryo mu tıkandı dedirtti.

SENARYO TIKANDI, REYTİNGLER AKMADI

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep kendi ayaklarının üzerinde durarak Mehdi'nin yaptıklarına meydan okumuştu. Ancak daha sonra Zeynep'in Barış gibi biriyle Mehdi'yi bir tutup Mehdi'ye geri dönmesi izleyenleri sıktı. Senaryonun başa döndüğünü söyleyen Doğduğun Ev Kaderindir dizisi izleyicileri yine de final kararıyla çok üzülecek.

TV8'de işlerin yolunda gitmemesi, Exxen'e yatırım yapmak isteyen Acun'u sıkıntıya soktu. TV8 patronu Acun Ilıcalı, diziyi kaldırmaya karar verdi. Survivor Türkiye 2021'in ilk 10'da dahi girememesi, Acun'u başka projelere itme kararı aldırdı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin reytinglerde istenileni almaması sonrası artık final yapması gerektiğini düşünen Ilıcalı diziyi kaldırmaya karar verdi. Dizinin 3 hafta sonra final yaparak sezonu kapaması bekleniyor.