Hazal Kaya'nın Fox Tv'de yayınlanacağı yeni dizisindeki partneri Ozan Dolunay mı yoksa Buğra Gülsoy mu olacak?

Yeni sezonda yeni dizilerin hazırlıkları başladı. Uzun süredir ekranlarda yer almayan Hazal Kaya ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Aşkı Memnu dizisinde canlandırdığı Nihal karkateri ile adeta parlama yaşayan ve hayatının dönüm noktası olan diziden sonra Adını Feriha Koydum dizisi ile kariyerindeki yükselişini sürdürmüştü. Son olarak Bizim Hikaye dizisi ile kendine hayran bırakan Hazal Kaya, Ali Atay ile evliliği sonrası oğlunu dünyaya getirmiş ve ekrandan uzak kalmıştı.

Hazal Kaya ekranlara FOX TV yeni sezonu ile dönüyor. Hazal Kaya'nın yeni dizisi "İmkansız" ismiyle yayınlanacak. Dizide Hazal Kaya'nın partnerinin Buğra Gülsoy olacağı açıklanmıştı.

Yeni dizie genç oyuncu Mehmet Ozan Dolunay da dahil oldu. Son olarak Zalim İstanbul dizisiyle tanınan Ozan Dolunay yeni dizide 2. adam olacak.

Yeni dizi İmkansız'ın çekimlerinin yakında başlayacağı öğrenildi.. Ozan Dolunay geçtiğimiz seen Elçin Sangu ile partner olmuş ve bu partnerlik beğenilmemişti.

OZAN DOLUNAY KİMDİR?

Behçat Ç Ekranlara Dönüyor! Behçat Ç Ekranlara Dönüyor!

5fae9f575542821510d4b43c

 31 yaşdaki oyuncu Ozan Dolunay 2 Mayıs 1990 doğumludur. Ankara'da doğmuştur. Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde okurken oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. 

Tatlı Küçük Yalancılar, Zalim İstanbul, Yüksek Sosyete, Oyunbozan, Lise Devriyesi, İyi Günde Kötü Günde gibi dizilerde yer almıştır.