Haziran ayı içerisinde birçok kamu kurum ve kuruluşu bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacaklarını ilanen duyurdu. Haziran ayı için personel alımı yapan

Haziran ayı içerisinde birçok kamu kurum ve kuruluşu bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacaklarını ilanen duyurdu. Haziran ayı için personel alımı yapan kamu kurumlarının bünyesine katılmak ve yayınlanan ilanlardan yararlanmak isteyen adaylar haberimizden hangi kurumun alım yaptığını ve başvuru şart ve diğer bilgilerine ulaşabilirler...

HAZİRAN AYI PERSONEL ALIMI İLANLARI

Haziran ayında personel alacak kurumlar ise; İstanbul Çatalca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Hakimler ve Savcılar Kurulu, Sosyal Güvenlik Kurumu, Hoyran Sulama Birliği, Atabağı Belediyesi, Didim Belediyesi, Eti Maden İşletmeleri Eski Hükümlü, TÜBİTAK MAM, Türk Patent Kurumu iştiraki, İzmir Konak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı gibi kurumlar Haziran 2019'da personel alımı yapacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARINA NASIL ULAŞILIR?

Haziran ayı içerisinde personel ve işçi alımı yapacak kurumlar çok fazla olduğu için belirtilen başvuru şartları da farklılık göstermektedir. Bu sebeple hangi kuruma başvuru sağlayacaksanız öncelikle sitemiz üzerinden ilgili kurumun eğer varsa ilanına ulaşarak başvuru şartlarını incelemeniz daha sonrasında başvuru işlemlerine geçmeniz gerekmektedir.

Aradığınız ilan sitemizde yoksa Devlet personel başkanlığı üzerinden ve Türkiye İş Kurumu üzerinden kamu kurumunun ismini girerek ilgili ilanlara ulaşabilirsiniz.

HAZİRAN AYI ALIMLARINDA KPSS ŞARTI ARANIYOR MU?

Haberimizde verilen Haziran ayı personel alımı yapan kamu kurumları kamu personeli seçme sınavı ( KPSS ) şartı ile alımlarını gerçekleştirecektir.

PERSONEL ALIMLARINDA EĞİTİM SEVİYESİ NEDİR?

Haziran ayında alım yapacak kurumların en düşük eğitim seviyesi en az ilköğretim mezunu olarak belirtmiş olup, en yüksek alım yapan kurum ise Lisans üzerinden alımlarını gerçekleştireceğini ilan etmiştir.

BAŞVURU TARİHLERİ NEDİR?

Hakimler ve Savcılar Kurulu personel alımı için son başvuru tarihi 14 Haziran 2019 olarak belirtilmiştir.

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yayınlanan personel alımı ilanı için son başvuru tarihi 17 Haziran 2019 olarak açıklanmıştır.

İstanbul Çatalca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı için son başvuru tarihi 12 Haziran 2019 olarak kurum tarafından açıklanmıştır.

Hoyran Sulama Birliği Geçici İşçi Alımı ilanı için 03 Haziran 2019 tarihine kadar başvuru kabul edecektir.

Atabağı Belediyesi Geçici İşçi Alımı ilanı için verilen son başvuru süresi 03 Haziran 2019 tarihine kadar başvuru kabul edecektir.

Didim Belediyesi İşçi Alımı ilanı için 03 Haziran 2019 tarihine kadar başvuru kabul edecektir.

TÜBİTAK MAM İşçi Alımı ilanı için 03 Haziran 2019 tarihine kadar başvuru kabul edecektir.

Atabağı Belediye Başkanlığı İşçi Alımı ilanı için 03 Haziran 2019 tarihine kadar başvuru kabul edecektir.