Yerli ve yabancı Türkiye'yi takip eden hem uzman, her yatırım şirketi aynı şeyi söylüyor. Kış Türkiye'de sert geçecek...

Yerli ve yabancı tüm uzmanlar ve tüm yatırım şirketleri aynı tahminde ve Türkiye'de dolar kurunun yıl sonuna kadar 25 lirayı bulacağını hatta geçeceğini bildiriyorlar.

Hatta en son Merkez Bankası (TCMB) Haziran ayına ilişkin "Piyasa Katılımcıları Anketi" sonuçlarını açıklamış ve Merkez Bankası'nın açıkladığı ankete göre bile katılımcıların cari yıl sonu dolar/TL beklentisi 18,89 TL olarak fırtınanın kesinleştiğini göstermişti.

Son olarak altın ve döviz piyasası uzmanı Selçuk Geçer de, yatırımcıyı tekrar uyardı.

Piyasa Uzmanı Selçuk Geçer, yayınladığı Youtube kanalından altın ve dolar yatırımı yapacakları uyararak dolar için '25 lira olacak" dedi.
Geçer, Dolar kurunun önce 17.50 bandını kıracağını söyledi. Daha sonra dolar kurunun 18 lira bandını aşacağını belirtti.

Geçer, ABD'nin en az 3 faiz artışı yapacağını söylerken "Hatta Avrupa Merkez Bankası bir artış yapmazsa, Türkiye'de doların Euro'yu geçebilir" dedi. Türkiye'de ise son baharda %120 civarında bir operasyon beklediğini belirtirken Eylül'de dolar kurunun 20 lira olabileceğini söyledi. Kasım'da ise 25 lira olacağı tahminini açıkladı.

Boğaziçi Üniversitesi Yine Karıştı! Daha 2 Sene Önce 6 Milyon Harcandı Şimdi Yıkılıyor! Amaç? Arsa Dikkat Çekti... Boğaziçi Üniversitesi Yine Karıştı! Daha 2 Sene Önce 6 Milyon Harcandı Şimdi Yıkılıyor! Amaç? Arsa Dikkat Çekti...

Geçer, ayrıca yükselen mazot fiyatlarına ilişkin "Bu ülkede benzin 27 liraysa anlayın ki döviz de oraya gidecek. Türkiye'deki fiyatlara bakınca aslında doların 20 liranın üzerine çıktığını gösteriyor. " ifadelerinde bulundu.