Ekranların en uzun süre reyting rekortmeni olma başarısı gösteren Yasak Elma heyecanı yeni sezonda bir başka dizide de yaşanacak.

Dizi dünyasının en güçlü isimlerinden ve Yasak Elma'nın senaristi Melis Civelek'ten yeni dizi müjdesi geldi.

Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya ikilisi ile ekranlara gelen Adını Feriha Koydum dizisi ile tüm dikkatleri üzerine çeken Melis Civelek daha sonra da aynı başarıyı Güllerin Savaşı dizisinde de sergilemişti.

Birçok başarılı projede imzası bulunan Melis Civelek, son olarak Zeynep Gür ile birlikte Yasak Elma dizisine damga vurmuştu. Beşinci sezonunu bitirip altıncı sezon garantisi alan dizinin ekranda kalmasının ardındaki başarılı isim olarak dikkat çeken Melis Civelek, şimdi Yasak Elma’nın altıncı sezonunu hazırlarken bir yandan da bir başka dizi için hazırlanıyor.

Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Terzi’nin Konusu Nedir? Terzi Dizisi Nerede Çekildi? Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Terzi’nin Konusu Nedir? Terzi Dizisi Nerede Çekildi?

Yasak Elma'nın yıldızları bakın nerede görüntülendiler - Son Dakika

Faruk Turgut’un sahibi olduğu Gold Film tarafından hazırlıkları devam eden dizinin ismi ise Kızılcık Şerbeti ve yeni sezonda Show TV ekranında yayınlanacak olan hikayesi ise bir aile dramı olarak açıklandı.

Yeni dizinin senaryo çalışmaları sürerken, aynı zamanda da oyuncu seçimlerinin başladığı öğrenildi.

Yasak Elma 111. bölüm izle tek parça! Yasak Elma yeni sezon ilk bölüm kesintisiz, full izle!