Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu’nda 23 Şubat Salı akşamı 38. Bölüm ekranlara geldi.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu’nda 23 Şubat Salı akşamı 38. Bölüm ekranlara geldi. Diziseverler Hekimoğlu 38. Bölümde büyük heyecan yaşadı! Rehabilite olarak Mahir korkusundan kurtulan Doktor Ateş Hekimoğlu, hastanede eski günlerine dönme peşinde. An itibariyle Kanal D ekranlarında son bulan Hekimoğlu 23 Şubat son bölümün ardından araştırmalar başladı. Diziseverler, büyük bir heyecanla Hekimoğlu 38. Bölüm izle, Kanal D Hekimoğlu 23 Şubat son bölüm izle seçeneklerini araştırıyorlar. Hekimoğlu 38. Bölüm izle! Hekimoğlu 23 Şubat son bölüm izle! Detaylar haberimizin devamında sizlerle...

Kanal D ekranlarının sevilen, hastane ve doktor dizisi Hekimoğlu 23 Şubat Salı akşamı heyecan dolu 38. Bölümü ile izleyici karşısına geçti. Hekimoğlu dizisinin tutkunları yeni bölümü de ekranlarına kilitlenerek seyrettiler. Mahir kabusundan kurtulan Doktor Ateş Hekimoğlu rahatlamış bir şekilde görevine dönüyor. Mahir’in İpek’le konuşması da olay oluyor. İpek, Mahir’e bütün hafta poliklinik nöbeti vermiştir. Ekip, Doktor Ateş Hekimoğlu’ndan normale döndüklerinin bilgisini almak ister. Doktor Hekimoğlu da ekibe müjdeyi verir! Hekimoğlu 23 Şubat son bölüm izle seçeneğiyle birlikte son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm detayları haberimizin devamında sizlerle...

KANAL D HEKİMOĞLU 38. BÖLÜM İZLE

Mahir’den kurtulan Doktor Ateş Hekimoğlu, normale dönüyor! Hastanede eski düzenine kavuşan Hekimoğlu, ekibinden Mehmet Ali’den de “Eh, normale dönmüş işte” yanıtını alıyor. İpek ise yeniden Hekimoğlu ile uğraşmaya devam ediyor. Doktor Ateş, 1 hafta boyunca poliklinikteki hastalarla ilgilenecektir.

ATEŞ HEKİMOĞLU POLİKLİNİKTEKİ YENİ GÜNÜNDE

Ateş Hekimoğlu, poliklinikteki hastalarla iletişimi güçlendiriyor! Hastalara 100 TL yol parası teklif ederek, gerçekten hasta olmayanları göndermeye çalışan Doktor Ateş Hekimoğlu’nun bu yaptığının sonucunda hastalar sıraya geçiyor. İpek ise her şeye şahit olup Ateş Hekimoğlu’na adeta suçüstü yapıyor!

Doktor Ateş’in poliklinikteki ilk günü olaylı geçiyor! Hastalarla oyunlar oynayan Hekimoğlu’nun eğlenceli muayene anları izleyiciyileri adeta kahkahaya boğdu!

ATEŞ İŞ BAŞINDA

Poliklinikteki bir hasta ortalığı birbirine katıyor! Doktor Ateş Hekimoğlu hasta ile iletişim kurmakta zorlanıyor ve vakayı başka bir doktora vermesi gerektiğini İpek’e iletiyor. İpek, hastalarla kendisinin ilgilenmesini söyleyince de bu kez Hekimoğlu “Tecavüze uğramış!” yanıtını veriyor.

Hekimoğlu, zorlu bir hastayı tedavi etmek isteyecek! Ekibi, Ateş Hekimoğlu’nu tedavi için ikna etmeye çalışıyorlar. Hasta ve Doktor Ateş Hekimoğlu bağ kuracak! Doktor Ateş, yeni hastayla yakından ilgileniyor ve onu yeniden hayata döndürüyor!

HEKİMOĞLU 39. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu’nda 38. Bölüm bu akşam yayınlandı ve artık geride kaldı. Diziseverler büyük bir heyecanla Hekimoğlu 39. Bölüm için araştırmalara başladılar. Hekimoğlu 39. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu yanıt arıyor. Hekimoğlu 39. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz ilk biz sizlerle paylaşacağız. Hekimoğlu 39. Bölümü izlemek için lütfen takipte kalın...