Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisinden sürpriz veda! OJO pictures yapımcılığını yaptığı, Koronavirüs nedeniyle bir kaç hafta ertelenen Hekimoğlu bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Kadrosunda Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Sa

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank Hesabı Olanlar Dikkat! 2 Gün İçinde İşlem Yapmanız Gerekmektedir! Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank Hesabı Olanlar Dikkat! 2 Gün İçinde İşlem Yapmanız Gerekmektedir!
Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisinden sürpriz veda! OJO pictures yapımcılığını yaptığı, Koronavirüs nedeniyle bir kaç hafta ertelenen Hekimoğlu bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Kadrosunda Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay'ın yer aldığı Hekimoğlu dizisinde sürpriz ayrılık yaşanıyor.

Belçim Bilgin diziye veda ediyor!9 bölüm süren serüven sona erdiyor. Hekimoğlu dizisinin Selin karakteri bu akşam yayınlanacak bölümde diziye veda edecek. Belçim Bilgin canlandırdığı Selin karakteri son kez hayranlarıyla buluşuyor.

Dizide Selin Kurt karakterini canlandıran Belçim Bilgin, anlaşma gereği diziden ayrılacak. Belçin Bilgin diziye geri döner mi tekrar gelir mi henüz bilinmiyor.