Hekimoğlu Dizisinin Günü Değişiyor!

Kanal D'nin ABD yapımı House dizisinden uyarladığı ve beklenmedik bir şekilde oldukça başarılı uyarlanan Hekimoğlu dizisinden beklenen karar geldi! Hekimoğlu dizisinin günü değişiyor! Salı günleri TRT'de Masumlar Apartmanı dizisine karşı ayakta kalmakta

Dizi Haberleri 24.12.2020 - 14:25 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Kanal D'nin ABD yapımı House dizisinden uyarladığı ve beklenmedik bir şekilde oldukça başarılı uyarlanan Hekimoğlu dizisinden beklenen karar geldi! Hekimoğlu dizisinin günü değişiyor!

Salı günleri TRT'de Masumlar Apartmanı dizisine karşı ayakta kalmakta zorlanan Hekimoğlu dizisi kendine has kitlesi tarafından oldukça sıkı takip ediliyor. Dizinin gün değiştirmesini izleyen seyircilere müjdeli haber geldiği iddia edildi.

ABD yapımı ödüllü House dizisinden uyarlanan Hekimoğlu dizisini herkes merakla nasıl uyarlanacağını bekliyordu. Türk izleyici kitlesine dair uyarlanamaz, uyarlanırsa tadı kalmaz denilen Hekimoğlu ufak farklar dışında birebir uyarlandı. Dizinin Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım gibi oyuncu kadrosu da bir o kadar başarılı olunca dizi Türk izleyicisine rağmen başarılı bulundu.

Hekimoğlu dizisi Total'de varlık gösteremese de AB'de ilk 5'e girmeyi başarıyor. Ancak seyirciler final korkusu nedeniyle dizinin gününün değişmesi için kanalı yoğun yorum yağmuruna tutuyor. Hekimoğlu dizisi Salı günleri reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı karşısında oldukça zorlanıyor. Bu nedenle seyirciler final korkusu yaşıyor.

Kulislerde konuşulan iddiaya göre Kanal, Hekimoğlu dizisinin gününü değiştirmeye karar verdi. İddialara göre kanal yönetimi Hekimoğlu dizisinin çıkış gösteren reyting grafiğini gün değiştirerek daha da artmasını sağlamaya çalışacak. Hekimoğlu dizisinin uyarlandığı House'da pek çok bölümünün atlanarak gitmesi seyirciyi iyice korkuttu. Dizinin Salı günü ekrana gelen bölümü orjinal dizide ikinci sezonun son bölümüydü. Dizinin bu kadar hızlı gitmesi seyirciyi finale doğru olduğu yönünde korkutmaya devam ediyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@