Kırmızı Oda dizisi yeni sezonunda yeni oyuncularla adından söz ettirmeye geliyor. Kırmızı Oda'ya son transfer Hekimoğlu dizisinden geldi.

TV8'in reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda bu senede adından söz ettirmeye geliyor. Kırmızı Oda dizisi yeni sezon kadrosu güçlendikçe güçleniyor.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun eserinden uyarlanan Kırmızı Oda dizisi geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan yapımı olmuştu. Konuk oyuncularla adından söz ettiren Kırmızı Oda bu sene de adından söz ettirecek gibi duruyor.

Kırmızı Oda dizisi bu sezon yine bolca acıtasyon çekimli dramı ve konuk oyuncuları ile adından söz ettirecek!

Geçen senenin bol draması, acıtasyonu ile en çok reytingleri alan dizisi olan Kırmızı Oda yeni sezonunda Masumiyet dizisinin genç yıldızı İlayda Alişan'ı kadrosuna katmıştı. Diziye ayrıca bu sene Ayça Bingöl ve Güneş Hayat dahil olmuş ve yeni sezon merakla beklenmeye sebeb vermişti.

Kırmızı Oda dizisi bir ismi daha kadrosuna kattı. OGM Pictures'un bol reytingli yapımı Kırmızı Oda, ekranların en kaliteli işlerinden olan ancak reytinglere kurban giden Kanal D'nin Hekimoğlu dizinin sevilen ismini kadrosuna kattı. 

Kasaba Doktoru Dizisinin Temel Sorunu Nedir? Kasaba Doktoru Dizisinin Temel Sorunu Nedir?

Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz'ın yer aldığı Hekimoğlu dizisinde başarılı bir fotoğrafçıyı canlandırarak konuk olan Başak Daşman, Kırmızı Oda dizisine dahil oldu. Başak Daşman dizide İlayda Alişan'ın annesini canlandıracak.