Hekimoğlu Emre doktorluktan atılacak mı? Aytaç Şaşmaz diziden çıkıyor mu

Kanal D ekranlarının iki sezondur ekranlara gelen yeni dizisi Hekimoğlu her salı izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Bu yıl rakipleri karşısında bir hayli zorlanan Hekimoğlu'nun Emre'nin başına gelenler izleyenleri korkuttu.

Dizi Haberleri 29.10.2020 - 01:29 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Kanal D ekranlarının iki sezondur ekranlara gelen yeni dizisi Hekimoğlu her salı izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Bu yıl rakipleri karşısında bir hayli zorlanan Hekimoğlu'nun Emre'nin başına gelenler izleyenleri korkuttu. Mesleği tehlikeye giren Emre'nin akıbeti merak konusu oldu. Peki Hekimoğlu Emre doktorluktan atılacak mı? Aytaç Şaşmaz diziden çıkıyor mu?

Hekimoğlu dizisinde eksik müdahale yapan Emre’nin doktorluktan ihraç edilmesi gündeme geldi. Hal böyle olunca Emre ihraç mı edilecek? Aytaç Şaşmaz diziden ayrılacak mı her yerde aranmaya başladı.

Hekimoğlu dizisinde babası öldükten sonra kendini bir türlü toparlayamayan Emre, geçtiğimiz haftalarda muayenede bir çok belirtiyi fark edemeyerek mide kanaması olan hastayı eve göndermiştir. Hastanın eve gitmesinden sonra ölmesi de Emre’ye kasten adam öldürmek suçundan dava açılmasına neden olmuştur. Emre’ye hem adli hem de idari açılan soruşturma sonucunda Emre kurul karşısına çıkacaktır.

Hekimoğlu Emre doktorluktan atılacak mı?

Emre Derya Saçman’ın ölümünde kendini suçlu bulmaktadır ve böyle bir hata yaptığı için çok üzülmektedir; ancak gerçekler Ateş hoca tarafından kurula sunulacaktır. Ateş Hocanın kurulda Emre’yi desteklemesi ile kurul Emre’yi ölümde ihmali olmadığına karar verecek ve Emre hastaneden atılmayarak Hekimoğlu’nun ekibinde olmaya devam edecek.

Aytaç Şaşmaz diziden ayrılacak mı?

Yukarıda da söylediğimiz gibi Emre dizide olduğu sürece Aytaç Şaşmaz da kadroda olacaktır. Zaten Şaşmaz'ın dizinin yapımcısı Karga Seven Pictures ile de sözleşmesi halen devam ediyor.

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@