Hekimoğlu Exxen'e Geçiyor! Final Sonrası Acun Ilıcalı'dan...

Hekimoğlu dizisi bu akşam final yapıyor. Ekranların en kaliteli işlerinden Hekimoğlu Türk halkının reytinglerinde yer edinemedi. Hekimoğlu'nun Exxen'e geçmesi gündeme geldi!

Dizi Haberleri 25.05.2021 - 17:25 25.05.2021 - 18:12 Ece Sahan

Kanal D'nin Salı akşamları bol dram ve mafya dizilerinden arta kalan reytinglerde tutunmaya çalışan ekranların en kaliteli dizisi Hekimoğlu bu akşam final yapıyor.

Hekimoğlu sosyal medyası veda mesajında "Bu bir veda ama belki de bir son değil" diye yazması dijital platform iddialarını kuvvetlendirdi ve hayranlarını umutlandırdı.

Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan ve Kaan Yıldırım gibi usta oyuncuların mükkemmel uyumu ve haberleri çıktığında ilk başta hiç ihtimal verilmeyen ABD yapımı ödüllü House dizisinin oldukça başarılı uyarlanması ile adını reytinglere değil ama tarihe yazdırmayı başaran Hekimoğlu dizisi ekranlara bu akşam veda ediyor. 

Hekimoğlu dizisi ekranlara veda ederken dizinin izleyicileri ise bu duruma tepkili. Kanalın yayın gününğü değiştirmesini yada dizinin dijital platforma geçmesini isteyen izleyiciler bir umutla iyi bir haber bekliyordu. 

Hekimoğlu dizisinin Blu Tv ile görüştüğü ve dizinin dijital platformda yayın hayatına geçeceği bekleniyordu. Ancak beklenen olmadı. Haberler gelmedi. Dizinin final bölümü fragmanı sonrası ise seyircilere atağa geçti ve Leyla ile Mecnun'u yeniden çekmeye hazırlanan Acun'a Hekimoğlu'nu da işaret ettiler.

Hekimoğlu dizisinin erkenden final yapmasını istemeyen ve orjina senaryoya göre daha 5 sezonu daha bulunan dizinin Exxen'e geçmesi için Acun Ilıcalı mesaj yağmuruna tutuldu. 

Diziden alel acele 2 oyuncu ayrılsa da Hekimoğlu dizisinin Exxen'de yerlerine yeni oyuncular gelerek devam etmesi istendi. 

Ödüllü Hosue dizisinden oldukça başarlı ve cesur bir şekilde uyarlanan Hekimoğlu dizisinin ayrıca kadrosunun birbirleri ve karakterler mükemmel uyumlu usta isimler olması dizinin hayranlarının final haberinde üzüntülerini katlamaya yetiyor. Dizinnin dijital bir platformda ilerlemesini isteyen dizinin hayranlarının sosyal medyada pek altif olmayan kesim olması ise yapımcıların ilgilisini çekmiyor. Bu nedenle Hekimoğlu dizisinin Exxen'e de geçmesi pek olası görülmüyor gibi. Ancak yine de umut etmekten zarar gelmez. 

Bu arada dizinin oyuncuları veda buluşmasını gerçekleştirerek sette son pastalarını kesti. Dizinin yıldızı Timuçin Esen bir veda konuşması yaptığı sırada Kaan Yıldırım, Ebru Özkan ve Okan Yalabık ise duygusal anlar yaşadı. Özellikle üst üste proje teklifleri alan Kaan Yıldırım, Ebru Özkan ve Okan Yalabık'ın diziyi son ana kadar terk etmemesi hem işlerine hem de seyiricilerine saygısını bir kez daha gözler önüne serdi.

Hekimoğlu dizisi dram ve mafya sever Türk halkının reytinglerinde yer bulamasa da en başarılı uyarlamalar arasında yerini aldı.    

Gelişmelerden Haberdar Olun

@