Hekimoğlu Final Fragmanı Hüzne Boğacak!

Kanal D'nin ekranların en kaliteli işlerinden olan Hekimoğlu dizisi ekranlara veda ediyor. Final fragmanı da görücüye çıktı.

Dizi Haberleri 20.05.2021 - 14:35 02.06.2021 - 14:38 Ece Sahan

Timuçin Esen, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım ve Ebru Özkan'ın başrollerinde yer aldığı Hekimoğlu dizisi ekranlara veda ediyor. 

Reyting kurbanı dizi Hekimoğlu final fragmanı görücüye çıktı. Hekimoğlu dizisi final fragmanı yayınlandı dizinin hayranları hüzne boğuldu.

ABD yapımı ödüllü House dizisinden oldukça başarılı bir şekilde uyarlanan ancak dram sever Türk izleyicisi tarafından ilgi görmeyen Hekimoğlu dizisi finalden kaçamadı. Kanal dizinin gününü değiştirmemekte direndi, yapım şirketi dizinin üzerini çizdi. Böylelikle ekranların en kaliteli işlerinden biri reyting kurbanı olarak final yaptı. 

Hekimoğlu final fragmanında Ateş ile İpke yakınlaşırken, Ateş'in yeni ekibi için eleme savaşı kızıştı. Ateş, adaylara mezar dahi kazdırtan bir görev verdi.

Hekimoğlu dizisi için dijital platforma geçeceği müjdesi verilmişti. Ancak bir gelişme yaşanamdı. Hekimoğlu dizisi dijitale geçmeden direk final yaparak ekranlara veda ediyor. 

Usta oyuncuların mükemmel uyumu, cesurca uyarlanan sahneler ve daha öcne Türk televizyon dizilerindne görülmemiş çekim tarzları ile unutulmazlar arasında yer alacak ve çok özlenecek Hekimoğlu final bölümü haftaya ekranlara vede edecek. 

Bilinen bir gerçek var ki, Hekimoğlu dizisi adını Türk dizi tarihinin en iyi uyarlamalarından biri olarak yazdırdı.   

Gelişmelerden Haberdar Olun

@