Hekimoğlu Final Mi Yaptı? Dijital Kanala Mı Geçiyor? Sosyal Medyadan Bitmedi Mesajı!

Hekimoğlu dizisi final mi yapıyor? Hekimoğlu devam mı edecek? Hekimoğlu sosyal medyasından bitmedi mesajı umut mu verdi?

Dizi Haberleri 25.05.2021 - 19:31 25.05.2021 - 19:45 Ece Sahan

Hekimoğlu dizisi bu akşam final bölümü ile ekranlara gelecek. Dizini hayranları ise hem yapım şirketine hem de kanala çok öfkeli.

Ekranların en kaliteli işi olan Hekimoğlu dizisi finalden kaçamadı. Dram, acıtasyon, mafya sever Türk izleyicisinin reytinglerine yenilen ABD yapımı ödüllü House uyarlaması olan ve oldukça başarılı bir uyarlama yaparak tarihe geçen Hekimoğlu muhteşem kadrosu ile veda ediyor.

Timuçin Esen, Kaan Yıldırım, Ebru Özkan ve Okan Yalabık gibi usta oyuncuların hem karakterlere hem de birbirlerine uyumu, Hosue gibi uyarlanamaz denilen dizinin oldukça cesur ve başarılı uyarlaması olarak tarihe geçecek olan Hekimoğlu dizisi ekranlara veda ediyor.

Dizinin izleyicileri ise kanalın gün değiştirmemesi, reklamını yapmaması ve tekrarlarını Mucize Doktor gibi yayınlamaması olarak reytinglerin düşüklüğünü Kanal D'ye ve yapım şirketi Ojo Pictures'ün suçu olduğunu söyleyerek tepki gösteriyor.

Hekimoğlu dizisi son çekimi sonrası pasta keserek veda etti. Timuçin Esen'in yaptığı veda konuşması ise hüzünlendirdi. Ancak dizini izleyicileri Hekimoğlu'nun dijital platformlarda devam etmesi için sosyal medyadan seslerini duyurmaya çalışıyor. Ancak Hekimoğlu dizisinin izleyicilerinin sosyal medyada yorum yapan izleyiciler olmaması bu durumu zorlaştırıyor.

Dizi için dijital platform görüşmeleri olduğu haberleri çıkmıştı. Ancak olumlu gelişme yaşanmamış ve dizinin 2 oyuncusu dizyi terk etmişti. Bu bağlamda dizinin izleyicileri diziyi son ana kadar terk etmeyen Kaan Yıldırım, Ebru Özkan ve Okan Yalabık'ın hem işe hemde izleyiciye saygısına teşekkür ettiler. Ancak dizi için tüm umutlar tükenmişken Hekimoğlu sosyal medyası yine izleyicileri umutlandırdu.

Hekimoğlu dizisi sosyal medyası yaptığı veda yazısı paylaşımında "Bu kesin bir veda ama belki de son değil :)" diye yazarak izleyicilere yoksa dijital bir platformla anlaşıldı mı diye heyecanlandırdı. 

Dizinin sosyal medya kullanan izleyicileri Exxen, Blu Tv, Puhu Tv, Netflix ve Amazon gibi platformlara diziyi devam ettirmeleri için yorumlar atmaya başladı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@