Hekimoğlu Final Ne Zaman? Blu Tv'ye Geçecek Mi?

Ekranların en kaliteli dizilerinden biri olmasına rağmen reytinge kurban giden Hekimoğlu dizisi bitecek mi? Dijital platforma geçecek mi? Hekimoğlu final bölümünde neler olacak?

Dizi Haberleri 11.05.2021 - 20:44 11.05.2021 - 20:55 Ece Sahan

Kanal D'nin başrollerinde Timuçin Esen, Kaan Yıldırım, Okan Yalabık, Ebru Özkan gibi isimlerin harikalar yarattığı ABD yapımı ödüllü dizi House'dan oldukça başarılı bir şekilde uyarlanan Hekimoğlu dizisin reyting kurbanı oldu! Dram, acıtasyon, mafya sever Türk izleyicisi Hekimoğlu'nun fişini çektirdi.

Hekimoğlu dizisinin dijital platforma geçeceği konuşulmuştu ancak dizinin Emre'si Aytaç Şaşmaz ve dizinin Zeynep'i Damla Colbay diziden erken bir ayrılık yaşayınca bu ihtimalin olmayacağı da belli olmuştu. Çünkü ilerleyen bölümlerde Emre ve Zeynep'in geri döneceği özellikle Emre'nin dizinin orjinal senaryosunda önemli bir yeri olduğu biliniyor.

Ancak Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay yeni diziler için Hekimoğlu'nu erkenden terk etti. Dizinin böylelikle bir geleceği tıkanmış oldu. Tabi Emre ve Zeynep'in yerine gelecek yeni oyuncular şeçeneceği olmazsa.

Ancak bugün yayınlanan son bölümde görüldüğü üzere bu ihtimalde yok oludu. Çünkü orjinalinde bu bölüm Emre ve Zeynep diziye geri dönüyor ve Dolapdere'nin Hekimoğlu'nun karşısına çıktığı sahnede Emre kendisini kovan hocası Ateş'e meydan okuyarak yer alıyordu. Son bölümde bu sahnede Memoli'yi görüyoruz. 

Hekimoğlu bugün bir değişiklik olmazsa final fragmanını yayınlayarak haftaya ekranlara veda edecek. Hekimoğlu dizisinin dijital platform haberleri için de bir açıklama gelmedi. Dediğimiz gibi eğern öyle bir durum olsaydı Emre ve Zeynep karakterlerinin dizide yer alması gerekiyordu. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@