Hekimoğlu final haberlerine kahrolanlara müjdeli haber geldi. Kulislerede konuşulanlara göre ekranların en kaliteli işlerinden biri olan Hekimoğlu dizisi için dijital platformlarla görüşüldü.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!
Hekimoğlu final haberlerine kahrolanlara müjdeli haber geldi. Kulislerede konuşulanlara göre ekranların en kaliteli işlerinden biri olan Hekimoğlu dizisi için dijital platformlarla görüşüldü. Platformlardan biri ile el sıkışıldı bile!

Başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Aytaç Şamaz, Damla Colbay ve Kaan Yıldırım'ın yer aldığı Hekimoğlu dizisinden müjdeli haber nihayet geldi. Dizinin diken üzerinde oturan seyircilerine dijital platform müjdesi geldi.

ABD yapımı ödüllü dizi House'da uyarlanan ve oldukça başarılı bir uyarlama sergileyen Hekimoğlu ne yazık ki dram sever Türk izleyicisinin reyting kurbanı oldu. Dizinin son 7 bölüm kaldığı duyuruldu. Sosyal medyada Hekimoğlu hayranları dizinin final yapmaması için diretirken Ojo Pictures ve Kanal D bu seslere kulağını tıkamış görünüyordu.Ancak ekranların en kaliteli işlerinden biri olan Hekimoğlu dizisi için dijital platformlarla görüşüldüğü bilgisi elde edildi. Dijital platformlar ve ekranlarda patır patır yeni diziler çekilirken Hekimoğlu'nun kabul edilme şansı az görülüyordu ancak kulislerde gelen dedikodulara göre Puhu Tv ve blu Tv'nin Hekimoğlu dizisine sıcak baktığı öğrenildi.

Hekimoğlu dizisinin final yapacağı haberlerinin ardından dizinin izleyicileri büyük bir üzüntü içine girmişti. Dizinin hayranları kanala ve yapımcıya seslerini duyurmaya çalışmış ancak ne kanaldan ne de yapımcıdan ne final haberlerini doğrulama neden yalanlama gelmemişti. Bu sessizliğin arkasında meğer dijital platformla görüşme süreci yatıyormuş. Neyse ki görüşmeler olumlu sonuçlandı. Blu Tv ile henüz imzalar atılmadı ancak bir sorun çıkmazsa sözlü olarak anlaşma sağlandı.

PUHU TV VE BLU TV YEŞİL IŞIK YAKTI! 


Hekimoğlu dizisinin özellikle Blu Tv ile el sıkışmak üzere olduğu öğrenildi. Kendine has kemik izleyici kitlesi olan ve House dizisinin çekilmez denilen bölümlerini, diyaloglarını büyük bir cesaret örneği sergileyerek çeken, Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Damla Colbay, Aytaç Şaşmaz ve Kaan Yıldırım'ın birbiriyle uyumları tam not alan dizi bir son dakika golü yemezse blu Tv'de devam edecek.Orjinal senaryonun 8 sezon sürdüğü Hekimoğlu, House dizisinde tüm bölümleri çekmeden gidiyor ancak çektikleri bölümleri büyük bir özveri ile uyarlıyor. Dizinin ilerleyen sezonlarında Ateş'in yeni ekipli bölümleri şimdiden merak uyandırdı. Merak etmeyin eski ekip yine dizide olacak. Hekimoğlu uyarlamayı aynı başarıyla sürdürürse ilerleyen sezonlarda Türk televizyon tarihinde olmayan oldukça ilginç çekimler görebiliriz.