Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu hayranlarına kötü haber geldi! Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisi finale mi gidiyor. Bu akşam ekran başına geçen hayranları Hekimoğlu dizisi yeni bölümünü göremedi! Hekimoğlu dizisinden kötü haberi

Gözden kaçırmayın

En Sonunda Kürsüden de Söylendi: "Ülke Elden Gidiyor!" Ve CHP Halka İndi... En Sonunda Kürsüden de Söylendi: "Ülke Elden Gidiyor!" Ve CHP Halka İndi...
Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu hayranlarına kötü haber geldi! Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisi finale mi gidiyor. Bu akşam ekran başına geçen hayranları Hekimoğlu dizisi yeni bölümünü göremedi! Hekimoğlu dizisinden kötü haberi sizlere ulaştıralım.

Hekimoğlu hayranlarına kötü haber!

Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Hekimoğlu dizisinden kötü haber geldi! Hekimoğlu 5 Ocak 2020 tarihinde yayın akışından çıkartıldı! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Hekimoğlu dizisinden kötü haber geldi! Hekimoğlu dizisi tekrar bölümü yerine bile "Maymunlar cehennemi" isimli film ekranlara geliyor.

Hekimoğlu neden yok?

Kanal D, Hekimoğlu dizisi yeni bölümü ekranlara getirmiyor. Hekimoğlu dizisi neden yayınlanmıyor sorusu için Yılbaşı tatili denilebilir ancak Hekimoğlu dizisinde başka bir kriz var. Bu akşam Masumlar Apartmanı ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümü yok! Ancak diziler tekrar bölümlerini ekrana getiriyor. Hekimoğlu dizisi tekrar bölümü bile ekran getirmemesi şok etkisi yarattı. Kanal D, Hekimoğlu kararı çok konuşulacak gibi duruyor.

Hekimoğlu final mi yapıyor?

EDHO ve Masumlar Apartmanı karşısında iş yapmayan Hekimoğlu, Baraj dizisinin yükselmesiyle adeta salı günü yok oldu. Geçmiş reytingleri çok arayan Hekimoğlu dizisi için kanal final kararı aldığı öğrenildi. Hekimoğlu dizisi ekran macerasını tamamlayarak final yapacağı öğrenildii.

Hekimoğlu bitiyor!

Eski reytinglerini alamayan Hekimoğlu yeni bölüm tarihi de bilinmiyor. Hekimoğlu dizisi apar topar final yapmış olabileceği konuşuluyor.

Yeni bölümü bilinmeyen Hekimoğlu dizisi 12 Ocak'ta yayınlanacak mı yayınlanmayacak mı henüz bilinmiyor.