Yönetmen koltuğunda Hülya Gezer’in oturduğu, senaryosunu Banu Kiremitçi'nin kaleme aldığı Hekimoğlu dizisinin yapımcılığını Karga Seven Pictures üstleniyor.  Geçtiğimiz hafta 1.

Yönetmen koltuğunda Hülya Gezer’in oturduğu, senaryosunu Banu Kiremitçi'nin kaleme aldığı Hekimoğlu dizisinin yapımcılığını Karga Seven Pictures üstleniyor. Geçtiğimiz hafta 1. bölümüyle Total'de 8. olan AB'de 5. olan Hekimoğlu bu akşam 2. bölümüyle ekranlara gelecek. Oldukça zor bir günde dişli rakiplerle mücadele eden Benim Adım Melek beğenildi mi? Erken final yapar mı? her yerde aranmaya başladı. Biz de sizler için tüm bu soruları kısaca yanıtladık.Başrollerini Timuçin Esen, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz, Damla Colbay ve Ebru Özkan'ın paylaştığı Hekimoğlu dizisi Dr. House adlı yabancı diziden uyarlanıyor. Gelelim dizisinin konusuna...Ateş Hekimoğlu 40’lı yaşlarında başarılı bir doktordur. Tıp Fakültesinden arkadaşı İpek’in yönetici olduğu vakıf hastanesinde Enfeksiyon Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Gerek yaşam tarzı gerekse hastalıkları ele alış biçimiyle bilinen doktor tanımından çok uzakta olan Ateş Hekimoğlu’nun en bilinen özelliği hastalarla birebir ilişki kurmadan, hastalıklara odaklanarak araştırma yapmasıdır. Her yeni karmaşık vaka onun için çözülmeyi bekleyen bir bulmaca gibi, kışkırtıcı ve heyecan vericidir.

Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak! Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak!
HEKİMOĞLU TUTTU MU? ERKEN FİNAL YAPAR MIİlk bölümüyle izleyenleri ekran başına kitleyen Hekimoğlu ; TRT1'de Elimi Bırakma, ATV'de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Fox TV'de Kadın dizisiyle reyting yarışına girdi. Bu yarıştan da izleyici kitlesi olan rakiplerine göre alnı ak çıkan yeni dizi Elimi Bırakma dizisini alt etti bile.Çünkü reytingleri başladığından beri kötü seyreden Elimi Bırakma, bu akşamki bölümüyle final yaptı. Peki aynı durumu Hekimoğlu dizisi de yaşar mı?Bu durum önümüzdeki haftalarda ayyuka çıkacaktır. Çünkü salı akşamına daha Show TV'de yayınlanacak Ramo dizisi eklenecek. Böylece rekabet daha da artacak. Tabii bu durumda yeterli başarıyı yakalayamayan elenecek. Öte yandan kanallar dizilerin erken final yapıp yapmayacağına ilk 4 bölümden sonra karar veriyor. Yani Hekimoğlu için böyle bir durum henüz söz konusu değil. Ancak dizi eleştiriler alır ve reytingleri düşerse tehlike çanları çalmaya başlayacaktır. Hekimoğlu yeni bölümleriyle her salı Kanal D'de...