Ekranların sevilen dizisi Hekimoğlu yeni bölümleriyle seyirciden tam not almaya devam ediyor. Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi oyuncu kadrosunu da güçlendirmeyi sürdürüyor.

Ekranların sevilen dizisi Hekimoğlu yeni bölümleriyle seyirciden tam not almaya devam ediyor. Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi oyuncu kadrosunu da güçlendirmeyi sürdürüyor. Hekimoğlu oyuncu kadrosuna Serdar Orçin dahil oldu. Serdar Orçin’in hayat vereceği karakter ise Komiser Mahir olacak. Hekimoğlu 31. bölümünden itibaren izlemeye başlayacağımız Mahir karakteri, Ateş’in en büyük belalılarından birisi haline dönüşecek. Zira, Mahir ve Ateş’in sık sık karşı karşıya gelmesi bekleniyor. Peki, Hekimoğlu Mahir kimdir?

Mahir, hem renkli hem de asabi bir kişiliğe sahiptir. İşine karşı büyük bir sorumluluk duymaktadır. Aynı zamanda sert bir mizaca sahip olduğu için sınır tanımaz bir polistir. Ateş ile benzer karakter özellikleri bulunduğu için sık sık tartışma içerisinde yer almaları kaçınılmaz olacaktır. Ateş, Mahir’in karşısına çıkmasından rahatsızlık duyar. Ayrıca, hastanede polisin olmasını da doğru bulmamaktadır. Ateş’in hastalarına ve yakınlarına karşı umursamız tavrı, meslek sınırlarını aşması durumunda müdahale edecek kişi Mahir olacaktır.

Komiser Mahir karakterinin kaç bölüm Hekimoğlu dizisinde yer alacağı ise henüz netlik kazanmadı. Seyirci tepkilerine bağlı olarak kalıcı bir karakter olması planlanıyor. Lakin, ilk etapta üç bölümlük bir anlaşma yapıldığı iddiası ortaya atıldı. Masumlar Apartmanı dizisi karşısında reyting oranları düşüş yaşayan Hekimoğlu’nun sezon sonunda final yapması bekleniyor. Lakin, Kanal D yönetimi büyük umutlar bağladığı dizisine bir şans vermeyi düşünüyor. Bu yüzden dizinin reyting oranlarını yükseltecek isimlerin kadroya dahil edilmesi bekleniyor. Hekimoğlu 31. bölümünden sonra doktor ve polis arasındaki ilişkinin daha sık işlenmesi planlanıyor.