Kanal D’nin fenomen dizisi Hekimoğlu yaprak dökümü yaşıyor. Hekimoğlu dizisinde Selin Kurt karakterini canlandıran Belçim Bilgin, diziden ayrıldı.

Taçsız Prenses Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Konusu Ne? Uyarlama Mı? Taçsız Prenses Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Konusu Ne? Uyarlama Mı?
Kanal D’nin fenomen dizisi Hekimoğlu yaprak dökümü yaşıyor. Hekimoğlu dizisinde Selin Kurt karakterini canlandıran Belçim Bilgin, diziden ayrıldı. Peki, Hekimoğlu Selin neden ayrıldı? Belçim Bilgin, İngiltere’ye mi dönecek? Selin Kurt karakteri geri dönecek mi? İşte detaylar…

Hekimoğlu Selin neden ayrıldı? Geri Döner mi?

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Hekimoğlu yeni sezona hızlı bir giriş yapmayı başardı. Salı akşamlarına damga vuran dizi farklı konusunu zengin oyuncu kadrosuyla destekliyordu. Hekimoğlu’nun oyuncu kadrosuna Belçim Bilgin’in katılması reyting oranlarının yükselmesini sağlamıştı. Bir süredir ekrandan uzak kalan güzel oyuncu hayatını İngiltere’de sürdürüyordu. Yılmaz Erdoğan’dan olaylı bir şekilde boşanan Belçim Bilgin, oyunculuk kariyerine de ara vermişti.

Hekimoğlu dizisinde Selin Kurt karakterine hayat vermeye başlamasıyla Türkiye’ye geri dönmüştü. Doktor Ateş’in eski eşi olan Selin, Hekimoğlu dizisindeki heyecanın yükselmesini sağlamıştı. Ateş’in özel hayatı ve ilişkilere yaklaşımı hakkında bilgi edinmemizi sağlamıştı. İpek ve Ateş arasındaki ilişkinin de gerilmesine neden olmuştu. Ayrıca, hocasına karşı platonik duygular besleyen Zeynep’in Ateş ile hiçbir zaman birlikte olamayacağını öğrenmesine yardım etmişti. Selin, Ateş ile neden ayrıldıkları sorusuna da yanıt verdi. Selin ve Ateş yeniden bir araya gelmesi geçmişin tozlu raflarında kalan duyguların açığa çıkmasına neden olmuştu. Ateş’in duygularını sorgulamasını sağlayan Selin, aşka bakış açısının yanlış olduğunu kanıtlamıştı.

Belçim Bilgin’in başarılı bir performansla ekrana yansıttığı Selin Kurt karakteri seyircinin de ilgisini çekti. Lakin, güzel oyuncunun uzun süre Türkiye’de yaşamak istememesi karakterin geleceğini de etkiledi. İngiltere’ye dönmeyi planlayan Belçim Bilgin, Hekimoğlu dizisinden ayrıldı. Selin Kurt karakterinin bir daha geri dönmeyeceği öğrenildi. Belçim Bilgin’in magazin basınında yer almaktan rahatsız olduğu için ülkemizde yaşamak istemediği iddia edildi. Güzel oyuncu sosyal medya hesabı üzerinden Hekimoğlu dizisinin oyuncularına ve set ekibine teşekkür etti.