Hekimoğlu yeni sezon ne zaman başlayacak? Kanal D ekranlarında çok sevilen dizisi Hekimoğlu yeni sezon fragmanı yayınlandı. Diziyi severek izleyenler Hekimoğlu yeni sezon araştırmasını diğer dizi çekimlerinin başladığının gündeme çıkması akabinde çok mer

Gözden kaçırmayın

Eda Ece ile Buğrahan Tuncer Yine Ayrıldı! Eda Ece ile Buğrahan Tuncer Neden Ayrıldı? Eda Ece ile Buğrahan Tuncer Yine Ayrıldı! Eda Ece ile Buğrahan Tuncer Neden Ayrıldı?

Hekimoğlu yeni sezon ne zaman başlayacak? Kanal D ekranlarında çok sevilen dizisi Hekimoğlu yeni sezon fragmanı yayınlandı. Diziyi severek izleyenler Hekimoğlu yeni sezon araştırmasını diğer dizi çekimlerinin başladığının gündeme çıkması akabinde çok merak edildi. Kanal D ekranlarında geçtiğimiz sezon başlayan ve mevcut pandemi sebebiyle erken final yapmak zorunda kalan Hekimoğlu yeni sezon ilealakalı son dakika açıklama yapıldı. Hekimoğlu yeni sezon fragmanı yayınandı. Ekranlara tekrardan çıkmaya hazırlanan Hekimoğlu yeni sezon fragmanında yeni sezona ait tüyolar bulunmaktayken teş çemberi daraldığı gözlenirken, Zeynep'in istifası akabinde yaşananlardan sonra Ateş'in ekibindeki boşluk gözler önünde.  Doktor Ateş’in başa çıkılması zor hastalara, bulunması imkansız teşhisleri koyarak tedavi etmesi yeni sezon bölümlerinde de devam edecek. Hekimoğlu yeni sezon ne zaman başlayacağı da yayınlanan fragmanla belli oldu.HEKİMOĞLU YENİ SEZONU NE ZAMAN?Hekimoğlu fragmanında yeni sezon tarih de yer alıyor. Duyurulan tarihe göre Hekimoğlu dizisi 1 Eylül’de yeni bölümü ile ekranlara dönüyor.