Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisinde Zeynep karakterine hayat veren başarılı oyuncu Damla Colbay'dan aşk paylaşımı geldi. Başarılı oyuncunun sevgilisi, sosyal medya hesabı üzerinden yeni sevgilisi ile birlikte çektiği selfie fotoğrafı yayı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisinde Zeynep karakterine hayat veren başarılı oyuncu Damla Colbay'dan aşk paylaşımı geldi. Başarılı oyuncunun sevgilisi, sosyal medya hesabı üzerinden yeni sevgilisi ile birlikte çektiği selfie fotoğrafı yayınladı. Damla Colbay'ın sevgilisinin paylaştığı fotoğraf kısa sürede binlerce beğeni aldı. Damla Colbay ve sevgilisinin fotoğrafı beğeni alırken sevgilisinin kim olduğu, adı, mesleği ve yaşı merak edildi. Hekimoğlu'nun Zeynep'i gönlünü doktora kaptırdı. Damla Colbay'ın yeni sevgilisinin doktor olduğu ortaya çıktı. Hekimoğlu Zeynep, aşkı doktorda buldu!Her hafta Salı günü Kanal D ekranlarında yeni bölüm yayınlayan Hekimoğlu dizisinin sevilen bir karakteri aşkı buldu. Dizide sevilen, sevecen ve iyi kalpli bir karaktere hayat veren başarılı oyuncu, oynadığı diziden etkilendi. Damla Colbay, Kanal D'de yayınlanan Hekimoğlu dizisinde oynuyor. Dizi genellikle hastanede, doktorlar ile geçerken Damla Colbay'ın aşkını da hastanede bulması görenleri şaşırttı. 28 yaşında olan güzel oyuncu Damla Colbay'ın bir süredir hayatında kimse yoktu. Özel hayatı ile pek gündeme gelmeyen daha çok yaptığı işlerle gündeme gelen Damla Colbay, aşkını duyurdu. Başarılı oyuncu Damla Colbay, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli olan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı, Dr. Ali Osman Çiçek ile sevgili olduğunu duyurdu.1993 yılında doğan başarılı oyuncu Damla Colbay, İzmir'de görev yapan doktor sevgilisi ile kısa bir süre önce sevgili olma kararı aldıklarını duyurdu. Güzel oyuncu ve sevgilisinin fotoğrafı takipçileri tarafından çok beğenildi. Damla Colbay ve Ali Osman Çiçek aşkının ilk fotoğrafını, Dr. Ali Osman Çiçek Instagram hesabından paylaştı. Ali Osman Çiçek, oyuncu sevgilisi Damla Colbay ile olan fotoğrafını kalp emojisi koyarak paylaştı.

Damla Colbay Kimdir?

Şimdilerde Hekimoğlu dizisinde Zeynep karakterine hayat veren başarılı ve genç oyuncu Damla Colbay'ın kim olduğu, hayatı ve yaşı merak ediliyor. 14 Ocak 1993 yılında İzmir'de doğan Damla Colbay, 28 yaşındadır. İzmirli olan Damla Colbay, İzmirli olmanın verdiği duru güzelliği ile izleyenlerin dikkatini çeken oyuncular arasındadır. Üniversitede okurken İstanbul'a staj için gelmiştir. Staj için geldiği İstanbul'da bir anda oyunculuk yaparken kendisini bulmuştur.Damla Colbay'ın ilk dizisi Kara Para Aşk olmuştur. Damla Colbay, Kara Para Aşk dizisinde Demet karakterine hayat vermiştir. Ardından 2015 yılında Hayat Mucizelere Gebe isimli dizisinde başrol oyuncusu olarak yer almıştır. Güzel oyuncu Damla Colbay, Hayat Mucizelere Gebe dizisinde İnci karakterine hayat vermiştir. Hayat Mucizelere Gebe dizisinin ardından 2016-2017 yılları arasında İçerde dizisinde Eylem karakterini canlandırmıştır. İçerde dizisinden çıktıktan sonra kısa bir süre Zengin ve Yoksul adlı dizide oynamıştır. Zengin ve Yoksul adlı dizide kısa bir süre yer alan Damla Colbay, Kanal D'de yayınlanan Hekimoğlu dizisine katılmıştır. Aralık ayından beri Hekimoğlu dizisinde başrol olarak yer almaktadır. Damla Colbay, Hekimoğlu dizisinde Zeynep Can karakterini oynamaktadır. Damla Colbay evli değildir, bekardır. Kısa bir süre önce Dr. Ali Osman Çiçek ile birlikte olmaya başlamıştır. Damla Colbay'ın boyu 1.70'dur.