O bankalardan ardı ardına açıklama geldi! Başvuran herkese 6.000 TL faizsiz tüketici kredisi verilecek. İşte haberimizin detayları

Hemen girip form doldurana 6000 TL ödeme yapılacak! Açıklama sabah 09.25'te yapıldı! Kötü bir süreci geride bırakmaya başladığımız şu günlerde halkımız, devayı banka kredilerinde aramaktadır. Bankalar ise belirli dönemlerde yapmış oldukları detaylı indirim kampanyaları ile vatandaşları toplarken, enflasyon rakamları ile birlikte birtakım hallerde faizlerin yükseldiğine de tanıklık ediyoruz. Şimdi ise müracaat işlemlerini sağlayan yurttaşların hemen 6000 TL tutarında faizsiz tüketici kredisi alabilecekleri bankaları vereceğiz. 

Herhangi bir bankaya kredi çekmek suretiyle başvuru prosedürünü sağlamayı düşünen binlerce vatandaş, banka faiz oranlarındaki son hali yakından takip ediyor. Nisan ayının ortalarında faiz oranlarında son hali çeşitli bir şekilde paylaşan bankalar: Denizbank, Şekerbank, Finansbank Vakıfbank ve Akbank oldu. 

Bankaların kredi oranları 

Akbank taşıt kredisi 1.79, konut kredisi 1.92 ve tüketici kredisi ise 1.97 ile 2.21 arasında değişiklik arz etmektedir. 

Halkbank tüketici kredisi 1.79 iken konut kredisi ise 1.29 ve taşıt kredisi 1.59 olacak şekilde verilmektedir.

Gözden kaçırmayın

Atatürk Havalimanı İçin Skandal Bir İddia Daha! Erdoğan Neden Kendine Özel Bıraktı? Yeni Limanı Neden Kullanmıyor? Atatürk Havalimanı İçin Skandal Bir İddia Daha! Erdoğan Neden Kendine Özel Bıraktı? Yeni Limanı Neden Kullanmıyor?

Faizsiz ve masrafsız 7500 TL kredi 

Akbank resmi internet sayfası üzerinden oluşturulan son dakika açıklamasına göre 3 sene vade alternatifi şeklinde faizsiz ve masrafsız tüketici kredisi verilecek. Hem de Akbank idaresi doğrultusundan oluşturulan bir diğer bildirime göre isteyenlerin ideal faiz oranları ile 200 bin TL tutarında kredi çekmeleri de mümkündür.