Hepsi Burada indiriminden kaçırmamanız gerekenler ürünler ve fiyatları neler ?

{"uid":"B05C6E84-0297-44DE-BA4D-EA74A4124DA5_1605023102768","source":"other","origin":"unknown"}

Gündem 10.11.2020 - 18:48 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Hepsi Burada Kasım indirimleri büyük bir çoğunluk tarafından sabırsızlıkla bekleniyordu. İndirimin daha ilk gününde büyük bir ilgi ve talep oluştu. 'Black Friday' yani 'Efsane Cuma' kampanyasından önce başlayan ve her sene rutine bağlayan, geleneksel Kasım ayı indirimlerinde yüzde 10'dan başlayıp yüzde 90'a varan indirimler sizleri bekliyor. Sadece indirimde değil, kullanıcılarına özel hediye ve indirim kuponları da tanımladı.

Hepsi Burada'da en çok teknolojik ürünlere gelecek olan indirim bekleniyordu. Çünkü dolar ve euronun artmasıyla teknolojik ürünlerde indirimden ziyade zam yapılıyordu. Bu defa tam tersi oldu. Hepsi Burada'da başlayan Kasım ayı indirimlerinde teknolojik ürünlerde yüzde 10 hatta yüzde 15'e varan indirimler başladı.

Bulunan firmaların ayrı ayrı sunduğu kampanya ve fırsatlarda en çok talep gören telefon, tablet ve bilgisayar oldu.

Teknolojiden sonra en çok rağbet gören kategori ise kesinlikle giyim kategorisiydi. Hem kadın hem erkek müşteriler giyim alanına yöneldi. Bir kısım müşteriler yaza şimdiden yatırım yapmak ve görülmemiş indirimlerden yararlanabilmek için yazlık kıyafet, ayakkabı, çanta ve buna benzer ihtiyaçlarını karşılayacak yönde alışveriş yaptı. Diğer bir kısım ise, soğukların gelmesi ve kış mevsiminin hissedilmesiyle kışlık alışveriş yaptı. Kışlık alışveriş için en çok talep gören ürünler; mont, bot, içlik ve kazak gibi herkesin sürekli ihtiyacı olan ürünlerdi.

Son olarak ise, en çok talep gören bir diğer kategori  Süper market alanında oldu. Süper market alışverişlerinin bu tarz online alışveriş sitelerine de dahil olmasıyla talep bu yöne arttı. Hepsi Burada'nın Kasım ayı fırsatlarında yoğun ilgi gören bir diğer alanı da Süper market oldu. Süper market kategorisinde en çok satılan ürünlerin indirim oranlarının yüzde 40 hatta yüzde 50'yi geçtiği de görüldü.

Hepsi Burada indirimleri ne zamana kadar devam edecek ?

Hepsi Burada indirimlerinin ne kadar süre daha devam edeceği merak konusu oldu. Bu indirimlerin önümüzdeki birkaç gün daha devam edeceği açıklandı. Ancak unutulmaması gerekiyor ki, ürünlerin hepsinde belirli stoklar var. Stoklar tükenmeden istediğiniz ve ihtiyacınız ürünü almak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@