Bir döneme damga vuran Hepsi grubundan Gülçin Ergül geçtiğimiz günlerde trajik bir trafik kazası geçirmiş ve sevgilisini kaybetmiş kendisi de hastaneye kaldırılmıştı.

Gülçin Ergül Balıkesir İzmir yolu üzerindeki Susurluk mevkiinde trafik kazası geçirmişti. Akşam saatlerinde meydana gelen kazada Erdal Şeyda Lafçı'nın kullandığı otomobil bir tır dorsesine çarpmıştı. Olay yerinde Erdal Şeyda Lafçı hayatını kaybederken Gülçin hafif yaralanmıştı.

Sosyal medayda kullanıcılar Hepsi grubunun diğer üyeleri Cemre, Eren ve Yasemin'in neler payalaşacağına odaklanmıştı. İlk 2 gün Cemre, Eren ve Yasemin sosyal medya hesaplarından hiçbir şey paylaşmamışlardı. Bugün ise Cemre ve Yasemin günlük olağan paylaşımları yapınca gelen yorumlara isyan ettiler.

Sosyal medyada insanların acısını nasıl yaşadığına psikolojisine dair karışıldığı için Gülçin Ergül'ün sevgilisinin fotoğrafını paylaşmasına eleştiriler gelmişti. Bu seferde Gülçin'in eski dostlarının paylaşımlarına eleştiriler gelince grup üyelerinden Yasemin isyan etti.

Hepsi Yasemin paylaştığı hikayede "Lütfen bizi rahat bırakın." diye yazdı. İşte Yasemin'in o paylaşımı;

Ekran Alıntısı-4