Faiz getirisi ile geçinmek isteyenler için %43 faiz oranlı önemli bir teklif yapıldı. Üstelik bu kazancın 32 gün içerisinde geleceği ve 17.906 TL'ye tekabül ettiği görüldü. Peki hangi banka yüksek faiz ile kazanç sunuyor?

Odeabank büyük kampanyayı duyurdu. Yüksek faiz ile 32 günde büyük ödeme alabilirsiniz. Son dönemlerde Türk lirasının değer kaybı ve enflasyondaki artış, vatandaşları yatırım konusunda daha dikkatli olmaya itiyor. Son açıklanan enflasyon oranlarına bakıldığında, ekonomik durumun karmaşık olduğunu söylemek mümkün. Bu bağlamda, birikimlerini değerlendirmek isteyenler için mevduat hesapları öne çıkıyor. Özellikle Kur Koruma Mevduatı (KKM) kararlarından sonra faiz oranlarının yükselmesi, TL mevduat hesaplarını daha cazip hale getirdi.
TL bazında mevduat hesaplarına olan talep, KKM kararları sonrasında ciddi bir ivme kazandı. Bu artış, insanların mevduat faizleri ve getirileri hakkında daha fazla bilgi edinmek istemelerine yol açtı.

Odeabank %43 Faiz ile Ödeme Yapıyor!

Parasını Odeabank'a yatıranlar %43 faiz ile ödeme almakta. Bankanın bu kampanyası 32 günlük vadeli mevduat yatırımlarını kapsıyor. Eğer faiz ödemesini aylığa vuracak olursak, bir ayın sonunda 17.906 TL kadar ödeme hesabınıza yatırılacaktır. Öte yandan bu ödemeyi almanız için ne kadar yatırmanız gerektiği de ayrıca önem arz ediyor.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 15 Personel Alımı İlanı Yayımladı Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 15 Personel Alımı İlanı Yayımladı

500 Bin TL Yatırıma 17.906 TL Ödenecek

Odeabank, 500 bin TL'lik yatırıma 32 günlük vadeli mevduat hesabı üzerinden 17.906 TL ödeme yapacak. Vade sonu toplam tutar ise 517.906,85 TL olarak ifade ediliyor.