Özellikle dizinin takipçileri Hercai 62. bölüm fragmanı, Hercai yeni bölüm fragmanı gibi soruların cevaplarını internet aleminde sıklıkla araştırmaya başladı.

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”
Özellikle dizinin takipçileri Hercai 62.bölüm fragmanı, Hercai yeni bölüm fragmanı gibi soruların cevaplarını internet aleminde sıklıkla araştırmaya başladı. Önümüzdeki günlerde bazı düğümlerin çözüleceğini belirtmek mümkün olurken, çeşitli soru işaretlerinde cevaplanacağı tahmin ediliyor. Yine günlerdir konuşulacak gibi gözüken yeni bölümün reytinglerde de üst sıralarda yer alacağı öngörülüyor. Diziye dair detaylar ve merak edilen tüm konular ise şu şekilde sıralanıyor:

Hercai 62. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?


Dizinin sevenleri Hercai 62.bölüm fragmanının yayınlanmadığına dair merak içinde. Dizinin 62.bölümü yayınlanmış olup, ATV’nin internet sitesi üzerinden Hercai yeni bölüm tanıtımı izlenebiliyor. Dileyenler ise Hercai Youtube kanalını ziyaret ederek diziye dair son tanıtımları anında görebilir, gelecek bölümde neler olabileceğine dair ipuçları alabilirler. Ayrıca bu seçenek üzerinden dizi özetleri, özel sahneler, bölümlerin tamamı gibi farklı türden içeriklerle karşı karşıya kalınmış olunacaktır. Özellikle fragmanları vakit kaybetmeden tam zamanında izlemek için dizinin kanalına abone olunması iyi olacaktır. Bu sayede fragmanları tam zamanında izleyerek, gelecek bölümde neler gelişeceğine dair küçük detaylar görebilirsiniz. Her bölümünden sonra izleyicilerden övgü dolu yorumlar almayı başaran dizinin bir sonraki bölümünde neler olacağı şimdiden bekleniyor. Dizi gerek oyuncu kadrosu gerekse senaryosuyla son yılların en iddialı yapımlarından biri olarak tanımlanıyor. Özellikle sahip olduğu yıldız oyuncu kadrosu diziye olan ilginin kısa süre içinde daha fazla artmasına neden oldu.

Hercai Dizisi Konusu


Hercai dizisi konusu, diziyi izlemek isteyenlerin merak ettiği durumlar arasına giriş yaptı. Dizide Mardin’de iki düşman aşiret arasında geçen bir aşk öyküsü anlatılıyor. İki düşman aşiretinin torunları olan Miran ve Reyyan’ın tüm olup bitenlere rağmen destansı aşkları devam eder. Birbirinden intikam almaya yeminli olan bu aileler buldukları her fırsatta birbirlerine saldırır. Özellikle Arslanbey ailesinin büyüklerinden biri olan Azize yılların kinine sahiptir. Azize torununu ise buna göre yetiştirmiş onlardan intikam almak için Mardin’e göndermiştir. Ancak Azize’nin yıllardır yaptığı planlar beklediği gibi gitmeyecektir. Burada gönlünü bir güzele kaptıran Miran işlerin seyrinin değişmesine neden olacaktır. Artık çift bu düşmanlığa göğüs gererek birlikteliklerini sürdürme konusunda kararlıdır.

Son Bölümde Neler Olmuştu?


Hercai son bölümünde Reyyan ve Miran’ın kırgınlıklarına sona ermiş durumdaydı. Aşkları artık daha kuvvetli bir şekilde devam eder. Öyle ki Miran, Reyyan’ın isteğine bağlı olarak Azize’ye yeniden bir şans vermeyi amaçlar. Ancak bunun için ondan bir isteği olur. Öte yandan çiftlikte duyulmuş olan silah sesi Nasuh ve Hazar’ın oraya yönelmesine neden olacaktır. Karşılarına çıkan görüntü ise Nasuh ve Hazar’ı şoke eder. Yaren’in vermiş olduğu haber ise onu öldürme konusunda kararlı gözüken Füsun’un bu karardan dönmesine neden olacaktır. Dilşah, Azra’yı kaybetme korkusu nedeniyle yanlış adımlar atmaya devam eder. Bu süreçte Miran ve Reyyan’ın hayatlarında oldukça önemli bir gelişme meydana gelecektir. Hercai’nin son bölümünde Füsun ve Dilşah hesaplaşması, Azize ve Miran görüşmesi gibi önemli gelişmeler meydana gelmişti. Hercai 62.bölümde ise önceki bölümden kalan soru işaretlerinin cevaplanacağı tahmin ediliyor. Hercai’nin yeni bölümünü kaçırmamak için Pazar akşamı saat 20’de ATV ekranlarının başında olmakta fayda var. Ayrıca diziye dair tüm gelişmeler ATV resmi internet sitesi üzerinden de her an takip edilebiliyor.