Hercai dizisinin yeni bölümünü heyecanla bekleyenler ATV yayın akışını görünce şok oldu. Haliyle Hercai 10 Ocak neden yok? her yerde aranıyor.

Hercai dizisinin yeni bölümünü heyecanla bekleyenler ATV yayın akışını görünce şok oldu. Haliyle Hercai 10 Ocak neden yok? her yerde aranıyor. Geçtiğimiz haftada yeni bölümüyle ekranlara gelmeyen Hercai bu akşam yayınlanacak mı? 28. bölüm ne zaman? Niçin yayınlanmıyor? çok merak ediliyor. Biz de bu durumu sizler için araştırdık.Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta sezon arası veren dizinin yeni bölümü ekranlara gelmedi. HERCAİ NEDEN YOK? 10 OCAKDiziler yeni yılda yapılan reklam sözleşmeleri nedeniyle yayınlanmıyor. Tahmin ettiğini gibi Hercai de bu nedenle ekranlara gelmiyor. Ancak bu hafta dizinin verdiği ara sona erecek. HERCAİ 28. YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN YAYINLANACAK?Hercai'nin verdiği sezon arasının 2 hafta olduğu ortaya çıktı. Yani Hercai 17 Ocak Cuma akşamı 28. bölümüyle izleyicileriyle buluşacak. ATV YAYIN AKIŞI

Ev Sahiplerine Yeni Düzenleme: Kira Gelirleri 21.000 TL Sınırıyla Kontrol Altına Alınıyor! Ev Sahiplerine Yeni Düzenleme: Kira Gelirleri 21.000 TL Sınırıyla Kontrol Altına Alınıyor!


19.00 - ATV Ana Haber

20.00 - Jumanji: Vahşi Orman (yabancı sinema)

22.30 - Hercai (tekrar)