Hercai Dilşah yaşıyor mu? Ölmedi mi? Hercai'de büyük sürpriz!

Başrollerini Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün paylaştığı Hercai yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Reyyan ve Miran'ın zorlu ve bir o kadar da sırlarla dolu aşkının anlatıldığı dizide düğümler çözülmeye başladı.

Dizi Haberleri 05.12.2020 - 00:26 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Başrollerini Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün paylaştığı Hercai yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Reyyan ve Miran'ın zorlu ve bir o kadar da sırlarla dolu aşkının anlatıldığı dizide düğümler çözülmeye başladı. İlk olarak Miran'ın Hazar'ın oğlu olduğunu öğrenmesiyle başlayan olaylar silsilesi Hazar'ın Nasuh ve Azize'nin oğlu olduğu gerçeğiyle devam etti. Öte yandan yaşanan gizemli olaylar Dilşah'ın hayatta olduğu ihtimalini akıllara getirdi. Diziyi takip eden herkes Hercai Dilşah yaşıyor mu? Ölmedi mi? Geri mi gelecek yanıt aramaya başladı. Biz de sizler için bu soruları haberimizde yanıtladık...

Hercai Dilşah yaşıyor mu? Ölmedi mi?

Son haftalarda öldü sanılan Dilşah Aslanbey'in önümüzdeki bölümlerde diziye dahil olacağı konuşuluyor. Hazar'ın büyük aşkı ve Miran'ın annesi Dilşah'ın gizli yaşamını sürdürdüğü ve önümüzdeki bölümlerde Mardin'de herkesin karşısına çıkacağı iddia ediliyor. Nitekim daha önce de öldü sanılan Aslan Aslanbey'in Hercai'de boy göstermesi Dilşah'ın da ortaya çıkabilme ihtimalini kuvvetlendirdi.

Ancak şimdilik Hercai dizisinde Dilşah'a kimin hayat vereceği belli olmadı.Hercai 50. bölümde neler oldu?

Azize ve Nasuh büyük bir şok yaşamaktadırlar. Nasuh, Azize'nin aslında Ayşe olduğunu, Azize ise seneler önce öldü zannettiği oğlunun Hazar olduğunu öğrenmiştir. Mahmut'a verdiği emirden dolayı pişman olan Azize ona ve Hazar'a ulaşmaya çalışır ancak bu hiç kolay olmayacaktır. Aslan'ın ölümünden Azize'yi sorumlu tutan Füsun ise onunla ilgili planlar içerisindedir. Reyyan ve Miran bir yandan etraflarında olup bitenle mücadele ederken bir yandan da bebeklerinin heyecanı içerisindedirler. Reyyan'ın aşermeleri ve duygusallaşması Miran'ı hem eğlendirir hem de heyecanlandırır.

Sevdiği kadını mutlu edebilmek için çırpınır. Her zamanki gibi en büyük desteği ise Fırat'tır. Esma bir yol ayrımındadır, Fırat'a ya büyük sırrını açıklayacak ya da sonsuza dek susacaktır. Ona her şeyi anlatması gerektiğini söyleyen hiç beklemediği biri olur. Bu arada her şeyin bittiğini düşünen Azize de geri dönüşü olmayan bir yola çıkar. Böylece tüm yaptıklarını affettirebileceğini umar. Ancak yolun sonunda onu büyük bir sürpriz beklemektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@