Başrollerini Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün paylaştığı Hercai dizisi pazar akşamları yayınlanmaya devam ediyor. Son dönemde kaybettiği reytinglerle ve final iddialarıyla gündeme gelen Hercai'de baştan beri dizide olan Hazar Şadoğlu'nun ayrılacağı ortaya

Çağatay Ulusoy Araba'da Kaza Geçirdi! Panik İse Tüm Medyaya Yayıldı! Çağatay Ulusoy Araba'da Kaza Geçirdi! Panik İse Tüm Medyaya Yayıldı!
Başrollerini Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün paylaştığı Hercai dizisi pazar akşamları yayınlanmaya devam ediyor. Son dönemde kaybettiği reytinglerle ve final iddialarıyla gündeme gelen Hercai'de baştan beri dizide olan Hazar Şadoğlu'nun ayrılacağı ortaya çıktı. Bunun üzerine izleyiciler Hercai Hazar neden ayrıldı? Serhat Tutumluer diziye geri dönecek mi araştırıyor. Biz de sizler için bu detayları haberimizde derledik.

Miran ve Reyyan'ın hikayesinin anlatıldığı Hercai'den ilk olarak minik Gül'e hayat veren Ebrar Demirbilek, ardından Gönül'ü canlandıran Oya Unustası ve Azad karakteri ile dizide yer alan Ahmet Tansu Taşanlar ayrıldı. Şimdi de dizide Hazar rolünü üstlenen Serhat Tutumluer veda edecek. Peki Serhat Tutumluer Hercai’den neden ayrılıyor? İşte nedeni...


Hercai Hazar (Serhat Tutumluer) neden ayrılıyor?


Bu konuyu kısaca açıklayalım. Çünkü  Hercai seyircisi Serhat Tutumluer  Hercai dizisinden neden çıkıyor? merak ediyor. Aslında Serhat Tutumluer, bitmek üzere olan bir diziden final yapmadan ayrılıyor. Şimdiden yapımdan ayrılarak yeni sezon için bir hazırlığa girmek isteyen Tutumluer tam da bu nedenle Hazar Şadoğlu karakterine veda edecek. Yani Serhat Tutumluer en geç bu sezon sonu final yapacak olan Hercai'den çıkacak.

Ayrılığın bir diğer sebebi ise dizinin Mardin'de çekilmesi olabilir. Pandemi döneminde ailelerinden bir hayli uzak kalan oyuncular, zaman zaman koronavirüs nedeniyle setleri terk edemiyor. Bu da onları zorluyor. Hercai dizisinin Mardin'de çekildiğini göz önünde bulundurursak Serhat Tutumluer de bu nedenle ayrılıyor olabilir. Araştırılan bir diğer konu ise Hercai Hazar ölecek mi? Nasıl veda edecek?

Hercai Hazar Şadoğlu ölecek mi?


Kulislerde konuşulan bilgilere göre; Hercai dizisinde Hazar Şadoğlu ölecek. Babasına yeni kavuşan ve onla kaynaşmaya çalışan Miran, baba acısı yaşayacak. Tabi bu durum Miran'ı öfkelendirecek ve intikam nedeniyle işler bir kez daha karışacak. Bu durumda Serhat Tutumluer'in Hercai dizisine geri dönmesi de mümkün olmayacak.