Hercai Sultan öldü mü? Hercai dizisinde büyüleyici performansı ile gönüllerde taht kuran ve karşımıza Sultan Ana karakteri ile çıkan Gülçin Santırcıoğlu'da rol icabı oğlunun ölmesi akabinde diziye eda edecek. Peki Hercai Sultan ölecek mi? Gülçin Santırcı

Tozluyaka İlk Bölümü İle Reyting Tablolarını Alt Üst Etmeyi Başardı! Tozluyaka İlk Bölümü İle Reyting Tablolarını Alt Üst Etmeyi Başardı!
Hercai Sultan öldü mü? Hercai dizisinde büyüleyici performansı ile gönüllerde taht kuran ve karşımıza Sultan Ana karakteri ile çıkan Gülçin Santırcıoğlu'da rol icabı oğlunun ölmesi akabinde diziye eda edecek. Peki Hercai Sultan ölecek mi? Gülçin Santırcıoğlu Hercai dizisinden neden ayrıldı?  Geçtiğimiz sene mart ayı itibarı ile bizlerle olan Hercai dizisi geçtiğimiz hafta oğlu Aslan ölen Sultan Hanım yani Gülçin santırcıoğlu da diziye veda edecek.


Hercai Sultan nasıl ayrılacak


Bütün Medya haberlerine bizlere sunan Birsen Altuntaş'ın sosyal medya hesabında paylaştığı bilgilere göre Gülçin Santırcıoğlu Hercai dizisine veda edecek bu haberin yayılması sonrasında sosyal medyada hercai Sultan diziden nasıl ayrılacak sorusu da merakla araştırılırken bilindiği üzere geçtiğimiz hafta oğlu Aslan Aslan Bey ölerek diziden veda etmişti. Hercai Sultan anada oğlunun ölümüne dayanamaması sebebiyle İntihar edip öleceği iddia ediliyor.


Gülçin Santırcıoğlu kimdir


Elveda Rumeli dizisinde çok yakından tanıdığımız Gülçin santırcıoğlu başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin'in paylaştığı hercai dizisinde Sultan Aslanbey karakterini canlandırmaktadır .1977 doğumlu olduğunu öğrendiğimiz Gülçin santırcıoğlu izmirlidir.  Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuarı mezunu olan Gülçin Santırcıoğlu Nefes Nefese dizisinde de çok araştırılan bir isim olarak karşımıza çıkmıştı

Hercai Sultan nasıl bir karakterdir?


Aslanbey konağına gelin geldiği vakitten sonrasında eşinden sürekli olarak şiddet gören Sultan Aslanbey eşine geçirdiği bir trafik kazasında adeta Ölüme terk edip ondan kurtulmayı planlasa da karşısında Azize'yi bulmaktadır . Şadoğlu ailesi ile sürekli olarak kapışan Aslanbey ailesinin gelini olarak karşımıza çıkan hercai Sultan karakteri bu hafta diziden ayrılacak . Gönül'ün annesi olan ve geçtiğimiz ayda Aslan Aslan Bey'in ortaya çıkması ile Bir kızı bir oğlu olduğunu öğrendiğimiz hercai Sultan dizisinde bu hafta diziden ayrılacak olması bakalım dizinin reytingleri ne nasıl etkileyecek.

Nefes nefese ve Elveda Rumeli karakteri ile çok sevilen isim haline gelen güzel oyuncu Gülçin santırcıoğlu öte yandan Diriliş Ertuğrul'da da canlandırdığı karakter ile adından çok bahsedilmiştir.

Hercai Sultan öldü mü? Hercai Sultan diziye veda edecek Gülçin Santırcıoğlu hercai den ayrılıyor mu? sorularının yanıtlarını sizler için vermiş bulunmaktayız. BakalımHercai Sultan ölerek mi oğlunun yokluğuna dayanamayıp intihar ederek mi diziden ayrılacak?