Hercai'nin yıldızı Camdaki Kız'ın şoför Hayri’si oldu! Sonunda bomba patladı Nalanın yasak aşkı Akın Akınözü

Camdaki Kız Şoför Hayri karakteri için bomba bir iddia daha gündeme geldi. Yeni sezonu için heyecanlı bekleyiş devam eden Camdaki Kız’a Hercai’den transfer geliyor.

Dizi Haberleri 17.07.2021 - 20:22 17.07.2021 - 20:22 Volkan Arık

Camdaki Kız yeni sezon izleyiciler tarafından büyük bir heyecanla beklenirken şoför Hayri karakteri araştırılıyor. Bugüne kadar birçok ünlü oyuncunun şoför Hayri karakteri için adı geçmişti. Ancak herkesi unutturacak Sil Baştan başlatacak bir isim daha gündemde. İddiaya göre Camdaki Kız Hayri karakteri için Hercai dizisinden bomba bir transfer yapıldı. Yeni sezonda camdaki kız dizisinin kadrosu adeta alev alacak.

Hercai'nin yıldızı Camdaki Kız'ın şoför Hayri’si oldu! Sonunda bomba patladı Nalanın yasak aşkı Akın Akınözü! Burcu Biricik’in başrolünü paylaştığı Camdaki Kız dizisinin sezon finali geçtiğimiz günlerde ekrana gelmişti. Yeni sezonda bomba gibi geri dönmesi beklenen dizinin kadrosuna katılacak isimler netleşmeye başladı. Özellikle naylonun yasak aşkı olacak şoför Hayri karakterinin kim olacağı herkes tarafından merak ediliyordu. Camdaki Kız şoför Hayri karakteri için bugüne kadar aralarında Erkan Kolçak Köstendil, Cihangir Ceyhan ve Burak Deniz'in de bulunduğu birçok ünlü oyuncunun ismi geçmişti. Ancak bugün gündeme bambaşka bir isim geldi. Eğer bu iddia doğru ise Yer Yerinden Oynayacak.

hercainin-yildizi-camdaki-kizin-sofor-hayrisi-oldu-sonunda-bomba-patladi-nalanin-yasak-aski-akin-1

AKIN AKINÖZÜ CAMDAKİ KIZ HAYRİ OLDU

Camdaki Kız Şoför Hayri karakteri için gündeme gelen son isim hercai dizisinde Miran Ağa rolüne hayat veren Akın Akınözü oldu. Yakışıklı oyuncu hercai dizisi ile geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır. kulislerde yer alan iddialara göre camdaki kız dizisinden Akın Akınözü’ne teklif çoktan gitti. Hatta kulislere göre Akın Akınözü bu teklifi kabul etti. Hercai dizisi bittikten sonra ekranlardan uzak Duran ve yeni proje açıklaması yapmayan oyuncunun açıklama yapmak için ilerleyen günleri beklediği konuşuluyor.

hercainin-yildizi-camdaki-kizin-sofor-hayrisi-oldu-sonunda-bomba-patladi-nalanin-yasak-aski-akin-4

HAYRANLARI ÇOK HEYECANLI

Akın Akınözü Camdaki Kız dizisine katıldı haberleri sosyal medyada yayılmaya başladıktan sonra ünlü oyuncunun hayranları da bir hayli heyecanlandı. Hatta sosyal medyada kısa süre içerisinde bu iddialar TT listesine taşındı. İddiaya göre şimdilik Akın Akınözü ismi yapımcılar tarafından sır gibi saklanıyor. Fakat izleyiciler daha önce adı geçen isimler yerine Akın akınözü'nün camdaki kız Hayri olmasını daha çok istiyor. Dizi için daha önce İbrahim Çelikkol, Uraz Kaygılaroğlu, Burak Deniz, Cihangir Ceyhan ve Erkan Kolçak Köstendil isimleri öne çıkmıştı.

hercainin-yildizi-camdaki-kizin-sofor-hayrisi-oldu-sonunda-bomba-patladi-nalanin-yasak-aski-akin-2

AÇIKLAMA ÇOK KISA SÜRE İÇİNDE YAPILACAK

Camdaki Kız sezon finali yaptıktan sonra en çok merak edilen konu şoför Hayri karakteri olmuştu. Birçok oyuncunun ismi geçse de şimdilik Akın Akınözü konusunda karar kılındığı öğrenildi. Kanal D'nin sezona damga vuran dizisine Akın Akınözü transferi gerçekleşti. Yapımcılar ise bu konuda açıklama yapmak için yeni sezonun biraz daha yaklaşmasını bekliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@