Herkes bunu bekliyordu! Emekli, Çalışan istediği zaman bankadan başvuru yaparak 10.000 TL alabilecek artık! Son dakika kampanyası duyurusu yapıldı!

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada 10.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara, Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yaptı. Ne zaman kredi ihtiyacınızın olması durumunda, Yapı Kredi Bankası şubesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru yöntemleri ile birlikte kredi başvurusu yaparsanız sizlere gelir belgesiz olarak 10.000 TL'ye kadar ödeme yapılacağı açıklandı. 

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olan herkesin, başvurularını gerçekleştirebileceği bu nakit kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, 10000 TL'ye kadar almış oldukları kredi ödemelerinde ilk taksit ödemesini 3 ay erteleme yapma imkanı sunacaklardır. 

En yakın banka şubesinden veya SMS ile internet sitesi üzerinden yapılan başvurular ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilir istediğiniz zaman 10000 TL'ye kadar kredi imkanından bu banka aracılığıyla faydalanabilirsiniz. 

Saat: 22:12 Açıklandı: Sizlere Ödeme Olarak Hesaplarınıza 20.000 TL Yatacak! Bankalar Açıklama Yaptı! Saat: 22:12 Açıklandı: Sizlere Ödeme Olarak Hesaplarınıza 20.000 TL Yatacak! Bankalar Açıklama Yaptı!

Yapı Kredi Bankası şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar için banka SMS ile hızlı bir şekilde kredi imkanı sunuyor

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar cep telefonlarının mesaj kısmına girerek, Bireysel yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp aylık gelirlerini yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına göndermeleri durumunda ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunacaklardır. başvuru yapacak olan vatandaşlar, hızlı birşekilde kredi imkanından faydalanmak istiyorlarsa o Yapı Kredi Bankasının, SMS Kredi servisinden almış oldukları onay ile birlikte en yakın banka şubesine giderek ihtiyaç kredisi kullanabilirler. 

nakit-isteyenlere-detayli-aciklama-geldi-bankalar-kisilere-12000-tl-uzerinde-odemeleri-tik-diye

Banka mobil uygulamasını kullanan vatandaşlar ise kendi hesapları üzerinden aldıkları internet bankacılığı şifresi ile birlikte Yapı Kredi Bankası, mobil uygulamasına giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvurusunu yapabilir, onaylanan tutarı, hiçbir zaman banka şubesine gitmeden kendi hesaplarına yatırabilirler. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda sizlere hızlı bir şekilde imkan sağlayacak olan Yapı Kredi Bankasından düşük faiz oranlarından yararlanarak, ihtiyaç kredisi kullanacaksınız.