Araç üreticileri tek tek Temmuz ayı fiyatlarını açıklamaya başladı. Hyundai tarafından yapılan Açıklama ile birlikte 1 Temmuz 31 Temmuz tarihleri arasındaki fiyat listesi ve faiz oranları ortaya çıkarken bu kampanya ile birlikte herkes sıfır araç faiz sahibi olacak. Araç fiyatlarını açıklayan diğer Firmalar için Citroen ve Renault oldu. Firmaların Temmuz ayı kampanyaları adeta sıfır araç almak için kampanya bekleyen vatandaşlara ilaç gibi gelecek. Üstelik araç sahibi olmak isteyen vatandaşları Temmuz ayından 0 faiz, takas indirimi ve düşük faiz avantajları bekliyor.

herkes-sifir-arac-alacak-hyundai-renault-ve-citroen-17-bin-tl-indirim-yapti-temmuz-ayi-faiz-oran-1

Hyundai Temmuz ayı için müthiş kampanyasını araç almak isteyen vatandaşlara duyurdu. Son dakika açıklaması yapan Hyundai i20 modeli için 17000 TL'lik indirim fırsatını paylaştı. Tarafından yapılan bu duyurunun hemen ardından Hyundai i20 ne kadar sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı. Temmuz ayı fiyat listesi ile birlikte yeni duyurulara peş peşe imza atan firma aynı zamanda sıfır faiz, 0,99 faiz, takas indirimi gibi farklı avantajlar da sunuyor. Firma tarafından yapılan bu indirim Türkiye genelinde bulunan bütün Hyundai yetkili satıcıları için geçerli olacak. Temmuz ayı fiyat listesini duyuran diğer firmalar ise Citroen ve Renault oldu. 

herkes-sifir-arac-alacak-hyundai-renault-ve-citroen-17-bin-tl-indirim-yapti-temmuz-ayi-faiz-oran-2

SIFIR ARAÇ İÇİN 17 BİN LİRA İNDİRİM

Hyundai firması Temmuz ayı fiyatlarını duyururken aynı zamanda Sıfır araç almak isteyen vatandaşlara 17 bin liralık indirim müjdesi de vardı. Firma tarafından yapılan açıklamada 17 bin liralık indirim fırsatının i20 modeli için geçerli olduğu belirtilirken aynı zamanda 12 ay vadeli 75 bin TL'ye kadar yüzde 0.99 faiz oranından faydalanarak araç almanın mümkün olduğu ifade edildi. Hyundai sıfır araç kampanyası Temmuz ayının başından 31 Temmuz 2021 tarihine kadar geçerli olacak nokta Türkiye genelinde bulunan bütün Hyundai yetkili satıcılarından kampanyadan yararlanmak mümkün hale gelecek. Hyundai firmasından yapılan açıklamanın devamı şu şekilde; “Belirtilen 17.000 TL'lik indirim, 2021 model i20 1.4 Jump MT (düz vites) için geçerlidir. Belirtilen 75.000 TL'ye 12 ay %0,99 faiz fırsatı, yalnızca gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu kredi kampanyalarında, 1.0 motor hacimli araç versiyonları ile 1.4 Jump AT haricindeki diğer 2020 i20'ler ve 2021 model 1.4 Jump AT haricindeki diğer i20'ler için geçerlidir.”

herkes-sifir-arac-alacak-hyundai-renault-ve-citroen-17-bin-tl-indirim-yapti-temmuz-ayi-faiz-oran-3

RENAULT TEMMUZ AYI SIFIR FAİZ VE TAKAS İNDİRİMİ

Renault Temmuz ayı fiyat listesi ile birlikte yine indirim ve kampanya duyurusu yaptı. Temmuz ayında Renault firmasının araçlarında 2021 modellerde Geçerli olacak takas indirimi, sıfır faiz ve avantajlı Fiyat fırsatları sizlerle buluşacak. Renault 2021 model yeni Clio ve Megane Sedan modeli için 3000 TL'lik takas indirimi fırsatı sunarken sınırlı sayıda modelleri için 60.000 TL kredi imkanı sağlıyor. Renault araç kredisi imkanı 0 faiz oranı ile sizlerle buluşuyor.

herkes-sifir-arac-alacak-hyundai-renault-ve-citroen-17-bin-tl-indirim-yapti-temmuz-ayi-faiz-oran-4

CİTROEN TEMMUZ AYI KAMPANYALARI

Temmuz ayı Citroen araç kampanyaları da duyuruldu. Citroen Temmuz ayı fırsatları içerisinde sıfır araçlara yönelik sıfır faiz kredi ve indirimli nakit alım seçenekleri sunuyor. Citroen tarafından yapılan açıklamaya göre Temmuz ayında Citroen C5 Aircross SUV model ailesi 90.000 TL ve üzeri için 12 ay yüzde sıfır ya da 120.000 TL ve üzeri için 24 ay 100'de 0,99 faizli kredi imkanı verilecek. Citroen araç modelleri arasından nakit alımlarda ise 10.000 TL'lik indirim fırsatları sizleri bekliyor.