Peki 100 TL bonus kampanyasına kimler, nasıl katılabilir? Detaylar haberimizin devamında sizlerle...

Yapı Kredi, müşterilerine kampanyalarını duyurmaya tüm hızıyla devam ediyor. Banka müşterileri tarafından kart kampanyaları yoğun ilgi görüyor. Yapı Kredi, Ekim ayı sonuna kadar geçerli olacak olan kampanyasının ayrıntılarını duyurdu. Kampanya çerçevesinde, bankamatik kartı ile Maximum anlaşmalı marketlerden tek bir seferde gerçekleştirilecek 175 TL ve üzeri ilk peşin market alışverişi sonrasında, farklı günlerde gerçekleştirilen 175 TL ve üzeri her peşin alışverişiniz için 10 TL, toplam 100 TL Maxipuan kazanma fırsatı sunuluyor.

Kampanyaya katılım sağlamak için Maximum Mobil'de yer alan "Kampanyalar" kategorisinden ilgili kampanyadaki "KATIL" butonuna tıklamanız yeterli olmaktadır. Katılımınızı kampanya süreci içerisinde dilediğiniz an, alışverişlerinizden önce ya da sonra gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi müşterilerine her geçen gün yeni kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Bu kapsamda müşteriler Yapı Kredi'nin sunduğu Maxipuan kampanyasına yoğun ilgi gösterdi. Peki kampanya ayrıntıları neler? Kampanyaya nasıl katılım sağlanır? İşte o soruların yanıtı...

YapıKredi Maxipuan Kampanyasına Dahil Olan Kartlar

Yapı Kredi Maximum özelliği bulunan kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç), Yapı Kredi Bankamatik Kartları ve Yapı Kredi Maxipara Kart kullanılarak gerçekleştirilen alışverişler, market sektörü içerisinde yer alan mağazaların sanal mağaza ya da mobil uygulamalarından gerçekleştirilen market alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirilmeye alınmaktadır.

Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak gerçekleştirilen alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri Maximum Özellikli POS cihazı üzerinden gerçekleştirilmeyen harcamalar, farklı ürün kategorileri içerisinde satış yapan e-ticaret firmaları üzerinden yapılan harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Maxipuan Ödülü Nasıl Kullanılır?

Elde ettiğiniz MaxiPuan'larınız 9 Kasım 2021 tarihinde en son işlem gerçekleştirdiğiniz kartınıza aktarılacaktır. MaxiPuan'ların son kullanma tarihi 18 Kasım 2021 olarak belirlenmiştir. Maximiles'a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemez. Avans MaxiMil kapatmakta bu puanlar kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil müşteri bazında işlemektedir. Müşteri yalnızca kampanyadan bir defa faydalanabilecek ve en fazla 100 TL MaxiPuan elde edebilecek.

Kampanya Koşulları 

Kampanyaya yönelik Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlıdır ve iade, iptal işlemlerini kapsamamaktadır. Ödül MaxiPuan aktarılmasında banka kayıtları esas alınmaktadır. Kampanya çerçevesinde ek kartlar ile gerçekleştirilecek harcamalardan da puan elde edebilirsiniz. Kampanya katılımının asıl kart sahibi tarafınca gerçekleştirilmesi gerekiyor. Puan yüklenmesi asıl karta yapılır. Aynı gün içerisinde yapılan harcamalardan yalnızca ilki kampanya kapsamında değerlendirilecektir.