Hesaba Anında Yatan 10000 TL Kredi Kampanyası, Rekor Başvuruya Ulaştı, Bu Banka İlk Defa Bu Kadar Kolay Kredi Veriyor

Hesaba Anında Yatan 10000 TL Kredi Kampanyası, Rekor Başvuruya Ulaştı, Bu Banka İlk Defa Bu Kadar Kolay Kredi Veriyor. Sizlerde 10.000 TL kredi kampanyasına katılarak hemen başvuru yapabilirsiniz...

Ekonomi 17.07.2021 - 20:15 17.07.2021 - 20:16 Vural Pars

Hesaba Anında Yatan 10000 TL Kredi Kampanyası, Rekor Başvuruya Ulaştı, Bu Banka İlk Defa Bu Kadar Kolay Kredi Veriyor. Sizlerde 10.000 TL kredi kampanyasına katılarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Bu şekilde başvuru yapacak olan kişilere, 10.000 TL hesabına yatıracak olan banka QNB Finansbank olmaktadır. Ülkemizde artık bankalar teknolojilerini geliştirmiş ve müşterilerine zaman kaybı olmadan işlemler yaptırmaya başlamıştır.

Sizde eğer QNB Finansbank üzerinden kredi başvurusu yapacaksanız banka şartlarına uygun olmanız durumunda 10.000 TL krediyi banka şubesine gitmeden hesabınızdan kullanabilirsiniz. Finansbank gibi diğer bazı bankalarda online kredilerde sürekli kampanya yaptığı için banka gelir belgesiz olarak sizlere sadece ihtiyaç kredilerinde yardımcı olacaktır.

Sizlere şimdi bu krediyi alabilmeniz için kredi notunuzun kaç olması ve hangi yöntemler ile online başvuru yapabileceğinizi söyleyeceğiz. Haberimizi okuduktan sonra eğer uygunsanız hemen kredinizi kullanabilirsiniz.

Finansbank 10.000 TL Kredi İçin Başvuru Şartları Nedir?

QNB Finansbank üzerinden 10.000 TL Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın şartlarına uygun müşteri olmanız gerekiyor. Özellikle uzaktan kredi başvurusu dediğimiz online kredilerde onay alıp, gelir belgesiz kredi kullanabilmeniz için bankanın şartları çok önemlidir. Kredi notunuzun en az 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Ayrıca bankalarda kredi başvurusu yaptığınızda icralık ve avukatlık bir durumunuzun da olmaması gerekmektedir. Banka siciline uygunsanız bu bankadan ihtiyacınız olan krediyi kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank İnternet Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank internet bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden kredi alacaksanız öncelikle banka müşterisi olmanız ve internet şifresi oluşturmanız gerekmektedir. Şifreniz varsa hemen internet mobil uygulamasına girebilirsiniz. Burada kredi başvurusu seçeneklerini göreceksiniz. İhtiyacınız olan rakamı 10.000 TL olarak yazabilirsiniz. Burada banka size 50.000 TL’ye kadar kredi imkanı sağlayacaktır. Daha sonra size sorulan gelir bilgilerinizi ve vadeleri de girdikten sonra başvur butonuna basabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra hemen krediniz değerlendirilir ve o ekranda size sonuç söylenir. Eğer kredi notunuz düşükse banka sizi şubeye yönlendirecektir. Kredi başvurusu onay alan müşteriler ise banka şubelerine gitmeden bu krediyi kullanabilirler. 36 ay vadeye kadar kullanacağınız bu kredilerde banka dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak da size kredi kullandıracaktır.

İnternet bankacılığı üzerinden ayrıca kredi kartı başvurusu da yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu içinde internet bankacılığı üzerinden işlem yaparsanız hemen sonucu öğrenebilir ve hatta ne kadar limitle kredi kartınızın olduğunu görebilirsiniz.

hesaba-yatan-kredi

QNB Finansbank SMS Kredi Başvurusu

QNB Finansbank’tan eğer internet bankacılığına girmeden bir kredi başvurusu yapmak ve ne kadar kredi onayı alacağınızı öğrenmek istiyorsanız SMS kredi başvurusu yapmanız en mantıklısıdır. TC kimlik numaranızı 5030’a mesaj atarak hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. QNB Finansbank üzerinden SMS kredi başvurusu yaptığınızda sonucu olumlu olursa bu onaylanan limiti banka şubelerinden ve internet bankacılığı üzerinden kullanabilirsiniz. QNB Finansbank bu kredilerde kişilerin kredi notuna göre faiz oranı uygulayacaktır. Eğer kredi notunuz yüksekse bankanın özel kredi kampanyalarından faydalanabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@