Emekli olan kişilerin hesaplarına 3.250 lira ödeme yatacak. Emekli olan vatandaşlar 3.250 TL ödeme almak istiyorsa Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden başvuru yaparak hemen nakit imkanından faydalanabilir. 

Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank yapmış oldukları internet sitesi üzerindeki duyuru sonrasında kendi bankası'ndan emekli maaşı alan vatandaşlara aralık ayı sonuna kadar 3.250 TL ödeme yapılacağını duyurdu. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alıyorsanız banka şubelerine gitmeden 3.250 lira banka nakit avans limiti kullanabilirsiniz.

Başvuru yapmak isteyen kişiler hangi bankadan maaş alıyorsa o bankanın hesabı üzerinden internet bankacılığı şifresi alarak mobil uygulamaya girebilir ve buradan 3.250 TL artı para başvurusunda bulunabilir. Verilecek olan bu para sizin emekli maaşınızı artı para olarak yatacak ve İstediğiniz zaman kullanabileceksiniz. 3250 TL artı para hesabınızda görüyorsanız ve bu parayı hiç kullanmadıysanız herhangi bir ödeme yapmayacak parayı kullandıktan sonraki ay ödemesini yapacaksınız. Ayrıca Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank 3.250 TL kullanan vatandaşlara ödemelerini 12 ay vadeye böyle renk taksitli nakit avans limiti olarak da kampanya yapacak.

Başvuru yapmak istiyorsanız internet bankacılığı şifresi ile birlikte hangi bankadan başvuru yapacaksınız o bankanın mobil uygulamasına giriş yapabilir ve buradan kredili mevduat hesabı başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz başvuru sonrasında banka 3250 TL'ye kadar sizlere Ödeme yapacak ve 5 dakika içerisinde sms ile sonucu söyleyecek.

ee1-4

Emekli maaşınızı kamu bankalarından almıyorsanız ve ilk defa maaş taşıması yapacaksınız ayrıca emekli olan vatandaşlara verilen 750 TL'ye kadar emekli promosyonundan da faydalanarak toplamda 4000 TL ödeme alabilirsiniz.

SGK anlaşması ile verilecek olan emekli promosyonlarında 1500 TL ile 2500 TL arasında maaş alan vatandaşlara 625 TL 2.500 TL üzerinde emekli maaşı alan kişilere ise 750 TL emekli promosyonu verilecektir.

Ayrıca emekli maaşına bu bankalardan alan vatandaşlar ihtiyaç zamanında yüksek limitli ihtiyaç kredileri ve diğer bankalardaki Olan borçları için borç kapatma kredileri kullanabileceklerdir. İhtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar kredi kullanmak istiyorlarsa ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli toplamda 36 ay vadeli olarak bu kredileri istedikleri zaman alabilir.