Para ihtiyacı olan kişilere 4400 tl ye kadar ödeme yapılıyor. Birden fazla bankanın katılmış olduğu bu kampanyaya başvuru yapan kişiler 4400 tl ye kadar hemen ödeme alabiliyor. 4400 TL ödeme almak isteyen kişiler bankaların kampanyaları da başvuru yaparak artı para veya bir diğer adıyla kredili mevduat hesabı başvurusu yaparak kendi banka hesaplarına şubelere gitmeden 4400 TL atabiliyor. Bankaların yapmış olduğu Bu kampanyada başvuru yapacak olan kişilerin kimlik numaraları üzerinden sorgulama yapılarak değerlendirmeye alınacak ve 4 bin 400 TL'ye kadar artı para kendi hesapları üzerine yatacaktır.

Kamu bankaları ve özel bankalar arasında başlatılan bu kampanyaya katılmak isteyen kişiler 4400 TL ödeme almak istiyorsa Banka hesabı üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresi ile birlikte aynı gün içinde ödeme alabilir. Kendi banka hesabınıza yapılacak olan bu ödeme sonrasında artı para kullanmak istiyorsanız banka hesabınız üzerinden isterseniz internet bankacılığı aracılığı ile istediğiniz hesaba bu parayı gönderebilir veya ödeme yapabilir isterseniz de banka şubelerinden veya banka ATM sinden kartınız ile çekebilirsiniz. 

DenizBank

Denizbank başlatmış olduğu artı para kredi kampanyasına kurtaran hesap adında bir isim verdi. Denizbank hesabı olan vatandaşlar kurtaran hesap başvurusu yaparak 4400 TL ödeme alabiliyor. Denizbank üzerinden 4400 tl ye kadar ödeme almak isteyen kişiler 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olan ihtiyaç kredisi başvurusu haricinde kurtaran hesap başvurusu da yapabiliyor. Cep telefonunuzu mesaj kısmına girerek kurtaran yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazarak 3280 numarasına gönderin ve başvuru yapın.
emekkli (1)-6

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası üzerinden işlem yapacak olan kişilerde bankanın internet bankacılığını kullanarak kendi hesapları üzerinden artı para başvurusu yapabilmesidir. Ziraat Bankası hesabınız varsa hemen internet bankacılığı şifresi oluşturarak Ziraat Bankası mobil uygulamasına giriş yaparak kendi hesabınız üzerinden kredili mevduat hesabı başvurusu yapabilir ve 4400 TL ödeme alabilirsiniz. 

Kamu Bankası olan Ziraat Bankası haricinde ayrıca Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ne işlem yapan kişiler belirtilen şartlara uygun olması durumunda bu destek kampanyasından faydalanabilir.