Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden 20000 TL kadar nakit kredi ödemesi alacak olan vatandaşlara 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi verileceği açıklandı.

Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor! Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor!

Devlet bankası Vakıfbank, yapmış olduğu yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşlara uygun faizlerle kredi ödemeye devam ediyor. Devlet bankası Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için yapılan yeni kredi ödemelerinde 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi verilmektedir. 

Banka kendi banka hesabı olan kişilere 20000 TL'ye kadar gelir belgesiz 20000 TL üzerindeyse gelir, belgeli olarak kredi imkanı sağlıyor. Başvuru gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi almak isteyen tüm vatandaşlara banka müşterisi olması durumunda ihtiyaç kredisi ödemeleri verilmektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, şubelere gitmeden de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalardan yararlanmak isteyen vatandaşlara nakit kredi ödemeleri 5 dakika içerisinde verilmektedir. 

20000 TL, Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Devlet bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların banka müşterisi olması durumunda kredi ödemeleri 5 dakika içerisinde sonuç olarak hesaplara yatmaktadır. Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank, yapmış olduğu bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte işlem yaparken, kredi ödemelerini de 36 ay vadeli olarak ödemektedir. 20000 TL kredi kullanacak olan kişilere banka uygun faiz oranlarıyla birlikte işlem yapması durumunda işlemlerin 5 dakika içerisinde, Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden de hesaba yatırmaktadır. 

Banka şubelerine giderek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara 20000 TL için sadece kimlikleriyle birlikte bireysel temsilciye giderek kredi başvurusu yapabilmektedir. Bireysel müşteri temsilcisi üzerinden yapılacak olan başvurularda, nakit kredi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeli ödeme verilmektedir. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunabileceğiniz, Vakıfbank kredi kampanyaları diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranları ile birlikte vatandaşlara sunulmaktadır. 

Emekli olan kişiler ile birlikte sigortalı olarak çalışan kişilerin bireysel kredi olarak alabilecekleri bu kampanyalar ocak ayı sonuna kadar devam edecek ve başvurularını gerçekleştirecek kişilerde uygun faizlerle kredi kullanacak.