28 Temmuz'da izleyiciyle buluşacak olan Zeytin Ağacı dizisinden artarda fotoğraflar geldi...

Tuba Büyüküstün, Bakan Seda, Boncuk Yılmaz, Murat Boz, Füsun Demirel, Fırat Tanış, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Altunorak ile ilk fotoğrafları yayınlandı. Dizi 28 Temmuz'da izleyiciyle buluşacak. Hayatın pek çok açmazının, geçmişin değişmese bile kabul edilerek aşılabileceğini sıcak, duygusal, oyuncu ve umutlu bir dille anlatan Zeytin Ağacının ilk görüntüleri paylaşıldı.

Zeytin Ağacı Dizisinin Konusu
Ada (Tuba Büyüküstün), Sevgi (Boncuk Yılmaz) ve Leyla'nın (Seda Bakan) üniversite yıllarında başlayan dostlukları, geçtiğimiz yıl içinde onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ada yetenekli bir genel cerrah ve Sevgi ise hevesli bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmıyor. Eşi ve oğluyla rahat bir hayatı vardır. Ancak bu üç kadın arasındaki güçlü bağ, Sevgi'ye kanser teşhisi konulduktan sonraki en büyük sınavını verir.

Sevgi, Ada'nın istediği gibi hastaneye gitmek yerine bambaşka bir umudun peşine düşer. Zaman (Fırat Tanış) adında gizemli bir adamı bulması için Leyla'dan kendisini Ayvalık'a götürmesini ister. Sevgi'yi bu karardan çıkaramayacaklarını anlayınca çaresizce birlikte ayrıldılar. Bilmedikleri şey ise bu gezinin hayatlarını tamamen değiştireceğidir.
Sevgi'nin başlattığı bu arayış sadece kendisi için değil Ada ve Leyla'nın hayatları için de beklenmedik olaylara neden olacaktır. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Murat Boz, Füsun Demirel, Fırat Tanış, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Altunorak gibi isimler de yer alıyor.

Tuğba Büyüküstün Kimdir?

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Zeytin Ağacı dizisi ne zaman yayınlanacak? Konusu nedir? Oyuncuları kimler?
İstanbul'da doğan Hatice Tuba Büyüküstün, 5 Temmuz 1982'de dünyaya geldi. Erzurumlu güzel oyuncu, lise eğitimini İstanbul'da Doğuş Özel Okulu'nda tamamladı. Lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Süsleme ve Kostüm Tasarımı Bölümü'nde tamamladı.

Üniversite yıllarında reklam filmlerinde rol almaya başlayan Büyüküstün, oyunculuk kariyerine Tomris Giritlioğlu ile tanışmasıyla başladı. Kariyeri boyunca pek çok dizi ve filmde rol alan güzel oyuncu ayrıca sayısız ödül de almıştır. Tuba Büyüküstün, 28 Temmuz 2011'de Paris'te Onur Saylak ile evlendi. 5 Haziran 2017'de ayrılan çiftin Maya ve Toprak adında ikiz kızları var. Yengeç burcu olan Tuba Büyüküstün, 1,73 cm boyunda ve 56 kg ağırlığındadır.

Körfez Ülkelerinde Çok Sevildi
2006 yılında yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak'ın yaptığı "Sınav" filminde rol alan Büyüküstün, bu filmde ünlü oyuncu Jean-Claude Van Damme ile çalışma fırsatı bulmuştur. 2007 yılında Antakya’da çekilen Asi dizisinde Murat Yıldırım ve Çetin Tekindor ile başrolleri paylaştı. Aynı yıl Arap televizyonunda Çemberimde Gül Oya, Ihlamurlar Altında ve Asi dizilerinin Arap televizyonlarında gösterilmesi Ortadoğu'da büyük bir üne kavuştu. Yurtdışında Türk dizileri ihracatta önemli bir rol oynadı.

Başrolünü oynadığı Asi dizisi, 67 ülkede izleyiciyle buluşan 51. Monte-Carlo Televizyon Festivali'nde En İyi Pembe dizi Filmi kategorisinde aday gösterildi. Daha sonra ATV'de yayınlanan Gönülçelen dizisinde Cansel Elçin ile başrolü paylaştı.

Başarılarım İçin Ödüllerim Var
2014 yılında UNICEF Türkiye İyi Niyet Elçisi seçilen Büyüküstün, Mart 2014'te ekrana gelen ve ATV'de yayınlanan Kara Para Aşk dizisinde Engin Akyürek ile başrolü paylaştı. Kara Para Aşk dizisindeki rolüyle Üstün İhracatın Yıldızları Ödülü'nü alırken yine bu rolü ve Giuseppe Sciacca Uluslararası Ödülleri'nde ile En İyi Kadın Oyuncu seçildi.

2015 yılının son aylarında sinemaya ağırlık vererek Orman, Rüzgârın Hatıraları ve Dar Elbise adlı kısa filmlerde rol aldı. 2016 yılında ünlü yönetmen Ferzan Özpetek'in 'İstanbul Kırmızısı' filminde Halit Ergenç, Mehmet Günsür, Nejat İşler gibi önemli oyuncularla birlikte rol alan Tuba Büyüküstün, dizide Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolü paylaştı.