Hibe desteği bekleyen kişilere sonunda müjdeli haber geldi. Kendi işini kurmak isteyen kişilere Denizbank’tan müjdeli haber geldi.

İş kurmak isteyen kişilere özel olarak hazırlanan Denizbank hibe kredisi kendi işini kurmayı düşünen kişilere derin bir nefes aldırdı. Denizbank tarafından yapılan açıklamaya göre hibe desteği bekleyen vatandaşlara 5 yıl boyunca devam edecek olan yeni destek paketleri geliyor. Denizbank ile anlaşma yoluna giden ve kendi işini kurmak isteyen kişiler için devlet,  Denizbank aracılığı ile yeni bir paket oluşturdu. Oluşturulan paketin düşük faiz imkanları ile alıcı ile buluşacağı da biliniyor. Denizbank ve devlet işbirliği ile 180 ay taksitli krediler için vatandaşlara uyarı da bulundu. Başvuruların takip edilmesinin zorunlu olduğunu dile getiren yetkililer ödeneklerin kısıtlı olduğunun da altını çizerek dikkat çekti. Peki, merak edilen hibe desteği kredisinin özellikleri nelerdir? İşte merak edilen o detaylar ve daha fazlası haberimizde yer alıyor. 

Kırsal kesimde iş kuran ya da iş kurma hayali bulunan vatandaşları bu sefer de devlet yalnız bırakmıyor. Ülke ekonomisi devamlı hizmet ve sanayi sektörüne doğru kayarken kırsal kesime olan bu eğilimi ile devlet ayakta tutmaya çalışıyor. Gerek banka kredileri ile olsun gerek hibe destekleri ile olsun vatandaşlar için yeni ödeme planları kapsadı. Tüm çalışmalarda sona doğru yaklaşan devlet iş kuran veya hali hazırda işi kurup sürdürmeye çalışan vatandaşların elinden tutarak yardımcı olacak. İlk olarak bankalarla masaya oturan devlet bazı banklardan tarım kredisi için bazı sözler aldı. Hayvancılıkla uğraşanlar içinse daha farklı krediler verilecek. Peki, Denizbank tarafından sunulan hibe desteğinin özellikleri neler? Hibe desteğine kimler başvurabilir, hibe desteği faiz oranı ne kadar? Denizbank ve devlet işbirliği ile verilecek olan hibe destek paketinin içeriği neler? İşte siz değerli okurlarımız için destek paketinin detayları ve daha fazlası haberimizde yer alıyor. İşte o merak edilen detaylar.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Faiz Oranları Şaşırtıyor

Denizbank ile anlaşma sağlayan devlet 180 ay taksitli krediler için vatandaşlara uyarı da bulundu. Başvuruların takip edilmesinin zorunlu olduğunu dile getiren yetkililer ödeneklerin kısıtlı olduğunun da altını çizerek dikkat çekti. Sürecinde devamlılık arz edeceğinden kimsenin endişeli olmasını istemeyen devlet vatandaşların bütün destek programlarının çok iyi bir şekilde takip etmesini istedi. Deniz Bank müşterilerin 250 bin Türk lirası kredi verilirken bu krediyi çok düşük faiz oranları ile işleme koyacak yüzde 1.55 oranında faiz ile işlem yapacak olan banka mevcut borcu 180 ay takside bölecek. Bir diğer sürpriz ise Denizbank tarafından verilen bu kredinin ilk 6 ay geri ödemesi olmayacak ve 6 ayın sonunda ise 180 ay taksitlendirme imkanı sunulacak. Denizbank’ın müşterilerine özel olarak sunmuş olduğu kredi paketi ile ister tarım olsun ister hayvancılık kırsal kesimde işini kuran herkes bu krediden faydalanabilecek.