Hiç Yardım Alamayanlara 3 Yıl Geri Ödemesiz 75 bin TL Faizsiz kredi

Hiç yardım alamayanlar için Devlet yeni bir adım attı. Hükümet 3 yıl geri ödemesiz 75 bin TL faizsiz kredi verilecek. Vatandaşlara büyük müjde duyurusu sevince boğdu. İşte geri ödemesiz kredi detaylar

Ekonomi 25.06.2021 - 23:48 25.06.2021 - 23:48 Berkay Keskin

Devletten vatandaşlara 3 yıl geri ödemesiz Faizsiz kredi desteği! Vatandaşlara yeni bir kredi müjdesi duyuruldu. 3 yıl hiç bir ödeme yapmadan Faizsiz 75 bin TL kredi detayları açıklandı!

Devletten Faizsiz kredi müjdesi!

Bir çok vatandaşın zor günler geçirdiği bu günlerde Devletten 75 bin TL, 3 yıl geri ödemesiz kredi müjdesi geldi. Haziran sonu, Temmuz başında faizsiz olarak alınabilecek 75 bin TL kredi için yeni şartlar yayınlandı. 2024 senesine kadar ödemesiz alınabilecek kredi için bir çok avantaj beraberinde geldi.

Vatandaşlara Faizsiz kredi dönemi!

KOSGEB tarafından 3 yıl geri ödemesiz kredi şartları nedeniyle zorlaştırılmış ve bir çok banka kredi vermekte zorlanmıştı. Şimdi ise vatandaşlara faizsiz kredi verielcek. Şart ise hiç bir yardımdan başvuru yapmış olduğu halde faydalanmamış olmak olacak.

Hiç Yardım alamayanlara faizsiz kredi!

Devletten 2020 ve 2021 yılında zorlu süreçte yardım alamayan vatandaşlar için faizsiz kredi verilecek. Faizsiz kredi için başvurular E-devlet üzerinden yapılacak. Haziran son haftası ve Temmuz başında başvurular alınarak vatandaşlara da faizsiz kredi desteği sağlanacak. En fazla 75 bin TL verilecek faizsiz kredi, en düşük 30 bin TL verilecek. Vatandaşlar en çok faizsiz kredi şartlarını merak ediyor.

Önce Çiftçiler faydalanacak!

Faizsiz kredi için ilk olarak çiftçiler yararlanacak. Çiftçilere özellikle kredi ve bankalara olan borçları nedeniyle faizsiz kredi verilecek. Aslında hiç para transferi olmadan, Devlet bankaları Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank çiftçinin borcunu ödeyerek ödemeleri 3 yıl faizsiz erteleyecek. Çiftçiler hükümetten bu atağı bekliyordu ve Recep Tayyip Erdoğan bu hafta onaylayacak.

KOSGEB 2. Faz ekranı sürüyor!

Pandemi döenminden etkilenen mikro ve küçük işletmelere yönelik destek programı 2. faz ekranı halen açık. Kosgeb Faizsiz kredi 3. faz ekranı önce çiftçilere, hemen ardından vatandaşlar açılacağı öğrenildi.

Devlet Bankaların tek seferde vereceği Faizsiz kredi sonrası gözler özel bankalara da çevrilecek ve özel bankaların akıbeti merak ediliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@